Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін обмежив ціни на преміальні сорти палива на АЗС

Обмежено роздрібну націнку на преміальні сорти автомобільного палива

Обмежено роздрібну націнку на преміальні сорти автомобільного палива

Набула чинності постанова Кабміну від 26 березня 2022 р. № 369, якою запроваджено обмеження націнки на преміальні бензини та дизельне пальне – не більш як 5% регульованих роздрібних цін звичайного палива.

«Під час продажу (реалізації) «брендового преміального» дизельного пального та бензинів автомобільних із покращеними показниками якості, позначення (маркування) яких містить певну торгову марку (товарний знак), розмір доплати не може перевищувати 5% розміру роздрібних цін на відповідні види палива», — йдеться в постанові.

Нагадаємо: 26 березня Міністерство економіки оприлюднило середню вартість бензину в розмірі 28,98 грн/літр і дизпалива – 32,43 грн/літр, на базі яких визначається гранична ціна реалізації палива на АЗС на кінець березня.

З огляду на граничні торгові націнки максимальна вартість звичайного бензину для його продажу через мережі АЗС не має перевищувати 33,53 грн/літр, звичайного дизпалива – 37,43 грн/літр.

Відповідно ціна преміальних бензинів і дизпалива тепер не мусить перевищувати 35,21 грн/літр і 39,30 грн/літр. До запровадження обмеження ці ціни були на кілька гривень вищими.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини