Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін запропонував заходи щодо стримування зростання вартості палива на АЗС

Кабмін запропонував заходи щодо стримування зростання цін на АЗС.

Кабмін запропонував заходи щодо стримування зростання цін на АЗС.

Кабмін 11 березня вжив заходів, які мають допомогти уникнути дефіциту та зростання цін на паливо на АЗС.

Перше — внесли зміни до формули, за якою розраховується максимальна дозволена ціна палива: збільшили витрати на логістику та доплату до котирувань у північно-західній Європі. Це дасть змогу операторам АЗС внести до розрахунку додаткові витрати, що виникли після переорієнтації постачань із Білорусі та Росії на західний кордон України (Польщу, Румунію, Угорщину).

Відповідно до постанови КМУ №249 від 11 березня, якщо раніше логістичні та інші витрати під час розрахунку становили $27 за тонну, то тепер витрати на логістику збільшено до $50 за тонну. Також запроваджено інші витрати, передбачені у зовнішньоекономічному договорі, на суму $150 за тонну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Друге — внесли до Ради законопроєкт №7137, який дасть змогу скасувати акциз на бензин, дизпаливо та автогаз і знизити ставку ПДВ з 20 до 7%. Ці зміни діятимуть до останнього числа місяця, у якому буде скасовано (зупинено) воєнний стан.

Постанова №249 набуде чинності з моменту ухвалення законопроєкту №7137.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Уряд вважає, що запропоновані ним заходи дадуть змогу не допустити зростання роздрібних цін на пальне, незважаючи на збільшення витрат на його доставку до АЗС.

Коментарі

Всі новини