Facebook Pixel

Біткоїн торгується на мінімумах 2021 року: впав нижче за $30 тисяч

Автор
Біткоїн другий тиждень втрачає капіталізацію і падає. Фото: Pixabay

Біткоїн другий тиждень втрачає капіталізацію і падає. Фото: Pixabay

Біткоїн уперше за чотири тижні впав нижче за $30 тис. Головна світова криптовалюта 19 липня втратила 3,3% і подешевшала до $29,7 тис. станом на 14:00 за Києвом — про це свідчать дані CoinMarketCap. Зараз він торгується на мінімумах початку 2021 року. Крім того, за останню добу весь криптовалютний ринок втратив майже $100 млрд.

Причиною став великий розпродаж на світових фондових ринках 19 липня, зазначило агентство CNBC. Так, індекс Dow Jones Industrial Average впав до мінімуму із жовтня 2020 року. Падіння індексів було зумовлено зростанням випадків захворювання на COVID-19 через сильніше поширення дельта-штаму коронавірусу в усьому світі. Загалом вартість біткоїна впала на 55% нижче за свій максимум у квітні, коли вона перевищила $60 тис.

Крім того, другий тиждень поспіль на ринку криптовалюти фіксують відтік коштів із біткоїна. За два тижні липня загальний відтік коштів склав майже $15 млн за загального припливу коштів від початку року в сумі $4,2 млрд, передає інформагентство Reuters із посиланням на дані CoinShares. Ринкова капіталізація біткоїна від початку липня впала на 12,1%.

Telegram Logo

Панкадж Баланіт, головний виконавчий директор платформи торгівлі похідними фінансовими інструментами Delta Exchange, пояснив агентству, що біткоїн виглядає ненадійним активом на тлі побоювань щодо припинення економічного відновлення. Тому він не виключає подальше падіння біткоїна нижче за $30 тис.

Біткоїн упав до мінімальних значень за останні тижні. Фото: CoinMarketCap

Біткоїн упав до мінімальних значень за останні тижні. Фото: CoinMarketCap

Портал CoinDesk із посиланням на аналітика Патрика Хойссера, главу відділу торгівлі Crypto Finance AG, повідомив, що падіння триватиме. У компанії очікують, що найближчим часом біткоїн впаде до $22 тис.

Видання Forbes також опитало експертів. Старший аналітик ринку Oanda розповів виданню, що коливання на Волл-стріт спричинили масові панічні продажі активів і саме біткоїн перебуває зараз у топі продажів. На криптовалюту може очікувати раптове падіння до рівня $20 тис., якщо розпродажі на фондовому ринку посиляться.

Чарльз Морріс, засновник ByteTree Asset Management, зауважив, що рівень мережевої активності, завдяки якому раніше неважко було підтримувати рівень вартості біткоїна, останнім часом упав. Тепер рівень мережевої активності покупців і продавців відповідає $15 тис., а не рівню $50 — 60 тис., як у квітні цього року.

Однак прихильники біткоїна тішать себе надіями. Кеті Стоктон, засновниця та керуюча партнерка Fairlead Strategies вважає, що ймовірнішим є прорив біткоїна вгору, ніж його зрив далі вниз.

Контекст. У другій половині травня й першій половині червня біткоїн зазнав два послідовні удари. Так, у Китаї заборонили всі розрахунки в біткоїні, а в США почали підготовку до посилення законодавства у сфері криптовалюти. На цьому тлі біткоїн упав до $30 тис., а одного разу навіть провалився нижче за цю цифру.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини