Facebook Pixel

Прогноз ринку криптовалют від JPMorgan Chase

JPMorgan Chase сповістив інвесторів, що ринок криптовалюта «починає процес зцілення», проте в короткостроковій перспективі аналітики JPMorgan очікують подальших розпродажів.

Аналітики JPMorgan Chase, Джош Янгер (Josh Younger) і Вероніка Мехіа Бустаманте (Veronica Mejia Bustamante), написали про перспективи ринку криптовалют в записці, передає Bloomberg.

Відповідно до їхніх висновку «ринок криптовалюта показує ознаки того, що він ще не здоровий, [але] він також, схоже, починає процес зцілення».

Telegram Logo

Вони пояснили, що короткострокова перспектива для ринку криптовалюта є «складною», а недавні розпродажі криптовалют були зроблені для покриття збитків.

«Ймовірно, все ще існує нависання підводних позицій, які необхідно очистити через ринок», — уточнили вони.

Аналітики також попередили про можливість збільшення витрат на виробництво біткоіна (BTC), оскільки жорсткі заходи Китаю витісняють його видобуток за кордон. Проте, аналітики JPMorgan розглядають стабільність на ринку ф'ючерсів на BTC як позитивний фактор.

Раніше ще один аналітик JPMorgan Ніколаос Панігірцоглу написав, що «ми не хочемо відмовлятися від нашого негативного прогнозу для ринка біткоіна і криптовалют в цілому».

Він підкреслив: «Не дивлячись на деяке поліпшення, наші сигнали в цілому залишаються ведмежими».

Панігірцоглу додав, що справедлива вартість біткойна, отримана з порівняння його волатильності з ціною на золото, в середньостроковій перспективі знаходиться в коридорі $23- $35 тис.

«Все одно буде потрібно зниження цін до рівня $25 тис., перш ніж довгостроковий імпульс стане сигналом про капітуляцію», — уточнив він.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини