Станом на 26 квітня з-поміж тих, хто мав роботу до війни, і далі працюють 59% (у березні таких було 46%). Такі дані отримано під час опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».
Зокрема:
- зросла кількість тих, хто працює у звичному режимі (з 23 до 32%);
- 24% працюють частково чи віддалено;
- 3% почали працювати на новому місці.
Найбільше тих, хто зараз працює, з-поміж жителів західних і центральних областей (приблизно 60%). На півдні працюють 52%, на сході – майже 40%. Поступове відновлення зайнятості спостерігається в центрі, на півдні та сході. На заході країни з початку квітня ситуація стабілізувалася.
Водночас 39% тих, хто мав роботу до війни, досі її не мають (у березні таких було 53%, на початку квітня – 41%).
Понад половину (54%) тих, хто втратив роботу під час війни, вірять, що зможуть повернутися на колишнє місце роботи, 40% – не вірять. Останніх більше з-поміж мешканців сіл, людей старшого віку та жінок.
Дві третини респондентів, котрі втратили роботу внаслідок війни, готові змінити місце роботи, 58% готові перекваліфікуватися, а 49% – працювати в іншому регіоні країни. Більше тих, хто готовий змінити професію та місце роботи, з-поміж жителів східних регіонів.
Під час дослідження методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) було опитано 1000 респондентів віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій. Вибірка є репрезентативною за віком, статтю та типом поселення, помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95 – не більш як 3,1%.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також