Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС має намір покращити свій ринок праці завдяки легальній міграції, включно з українською

Маргарітіс Схінас та Ільва Йоханссон

Маргарітіс Схінас та Ільва Йоханссон

У Єврокомісії (ЄК) назвали свої пропозиції щодо коригування політики легальної міграції до ЄС.

«Хоча наші держави зайняті прибуттям понад 5 млн людей з України, це не виключає необхідності закласти основи сталого загального підходу до трудової міграції для задоволення потреб ЄС у професійному досвіді в довгостроковій перспективі», — заявив заступник голови ЄК Маргарітіс Схінас.

Єврокомісар із внутрішніх справ Ільва Йоханссон зазначила, що щорічно до ЄС на законних підставах прибувають від 2 до 3 млн осіб, водночас незаконно до ЄС потрапляють 125 – 200 тис.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«У запропонованому пакеті заходів ми спрощуємо процес подання заяви на проживання та роботу в ЄС і покращуємо права резидентів і членів їхніх сімей. Я впевнена, що ми прокладемо надійний шлях для залучення нових талантів у ЄС сьогодні та завтра», – сказала вона.

У Пакті про міграцію та притулок ЄК запропонувала «юридичні, операційні та політичні ініціативи, які принесуть користь економіці ЄС, зміцнять співпрацю з країнами, що не входять до союзу, та покращать загальне управління міграцією в довгостроковій перспективі».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Пакет з-поміж іншого містить конкретні дії щодо полегшення інтеграції на ринку праці тих, хто був змушений залишити Україну.

Конкретні кроки

Єврокомісія пропонує переглянути директиву про єдиний дозвіл і директиву щодо довгострокових резидентів. Спрощена процедура оформлення єдиного дозволу на спільну роботу та проживання, пояснюють у Брюсселі, прискорить і спростить процес для заявників і роботодавців.

Перегляд директиви про довготривалих резидентів полегшить набуття статусу довгострокового резидента ЄС завдяки спрощенню умов прийому.

У повідомленні ЄК зазначається, що вже виконано роботу за низкою ключових ініціатив, спрямованих на задоволення потреб ринку праці ЄС.

Єврокомісія пропонує створити першу загальноєвропейську платформу та інструмент підбору кадрів – європейський пул талантів, щоб зробити ЄС привабливішим для громадян країн, що не входять до союзу, котрі шукають покращення можливостей, і допомогти роботодавцям знайти потрібні їм кадри.

Для полегшення доступу до ринку праці для громадян України ЄК готує спеціальну пілотну ініціативу, яка має бути запущена до літа 2022 року.

Додатково:

Коментарі

Всі новини