Facebook Pixel

У США «грип Супербоула» виходить з-під контролю: що це таке

Супербоул-2024

Супербоул-2024

Учора, 11 лютого, відбувся Супербоул-2024, фінальний матч у Національній футбольній лізі (NFL) та головна подія року в американському футболі.

Цей вид спорту дуже популярний у США, трансляції Супербоула збирають біля телевізорів та комп'ютерних дисплеїв десятки мільйонів глядачів. Огляд матчу традиційно супроводжується споживанням пива, а після нього одна частина вболівальників бурхливо відзначає перемогу своєї команди, а друга – так само бурхливо намагається «залити» горе поразки. У результаті у понеділок багатьом із них не до роботи.

Так званий понеділок Супербоула зазвичай називають одним із найменш продуктивних днів у календарі. Згідно з оцінкою, заснованою на опитуванні UKG Workforce Institute, цього року близько 16 мільйонів людей пропустять робочий день 12 лютого, пише Bloomberg. «Люди будуть вдавати з себе хворих, – сказав Ярик Конрад, президент UKG. – Вони, певно, не будуть дуже правдивими».

Так відбувається щороку. В результаті в США всерйоз думають, що ж робити з грипом, викликаним Суперкубком?

Одним із рішень, запропонованих минулого року двома законодавцями штату Теннессі у законопроєкті, було зробити понеділок після Супербоулу вихідним днем. Також пропонувалося перенести матч на тиждень пізніше, у вихідні, присвячені Дню президента. Понеділок після цього Дня вже є офіційним вихідним.

Ден Патрік, колишній спортивний коментатор телеканалу ESPN, запропонував перенести Супербоул на суботу. У команд, як і раніше, буде майже два тижні відпочинку після титульних ігор, але вболівальники зможуть уникнути нездужання у понеділок.

Однак у NFL категорично відкинули цю ідею, вважаючи, що саме в неділю матч збирає найбільшу аудиторію.

Вплив Суперкубку на робочі місця виходить за межі прогулів. За оцінками UKG, близько 45 мільйонів людей будуть менш продуктивними у понеділок.

Це приблизно третина американської робочої сили, що працює на повний робочий день.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉