Facebook Pixel

«Нова пошта» допоможе «Нафтогазу» переманювати клієнтів облгазів

Автор
«Нафтогаз» зможе залучати нових клієнтів із допомогою «Нової пошти». Фото: Pixabay

«Нафтогаз» зможе залучати нових клієнтів із допомогою «Нової пошти». Фото: Pixabay

«Нафтогаз» і компанія «Нова Пей» із групи компаній «Нова пошта» запускають спільний пілотний проєкт у Полтавській області. Він дасть змогу клієнтам інших облгазів подавати заявки на підключення до «Нафтогазу» через відділення «Нової пошти», повідомляють компанії в спільному пресрелізі.

На цьому етапі побутові споживачі газу зможуть подавати заявки на підключення до «Нафтогазу» в 72 відділеннях «Нової пошти» в Полтавській області.

Упродовж червня та липня компанії планують поширити проєкт і на інші регіони України, де «Нова пошта» має понад 1,8 тис. відділень. У повідомленні зазначається, що підключитися до газопостачання від НАК буде особливо зручно жителям віддалених населених пунктів (селищ, невеликих сіл).

Telegram Logo

Як підключитися до газопостачання від «Нафтогазу» через «Нову пошту»

Для подання заявки необхідно відвідати відділення «Нової пошти» зі своїм EIC-кодом (16-значним персональним газовим номером квартири або будинку клієнта). Потрібен також пакет оригіналів документів:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • документ про право власності на житло;
  • згода співвласників, якщо такі є.

Наголошується, що послуга підключення є цілком безоплатною.

Розгляд заявки займає від трьох до п'яти днів. Після цього клієнт отримає подальші інструкції щодо підключення від «Нафтогазу». Перехід відбувається автоматично — повідомляти попередню компанію-постачальника не потрібно. Також немає потреби в заміні газових труб, оскільки під час або після переходу газопостачання не припиняється.

Контекст. В Україні з 1 травня діє «річний продукт» — фіксований тариф на газ для споживачів строком на 12 місяців.

Наприкінці травня газопостачальні компанії опублікували тарифи на червень 2021 року. Як порівняти з травневими цінами, велика частина постачальників просить за газ більше.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини