Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До перевірок АЗС залучили Національну поліцію

Поліція проводить перевірки АЗС

Поліція проводить перевірки АЗС

Нацполіція спільно з Держпродспоживслужбою проводить заходи щодо запобігання порушенням у сфері обігу та ціноутворення палива. Про це йдеться у повідомленні Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції.

Робота проводиться з метою «запобігання завищенню цін на пальне як соціально важливу категорію товарів та використання шахрайських схем для отримання надприбутків».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Поліцейські в рамках своєї компетенції здійснюють моніторинг та аналіз паливного ринку та проводять роз'яснювальну роботу з власниками та операторами АЗС «з реалізації палива за відповідними цінами».

Крім того, перевіряється відповідність цін, задекларованих на стелах або прейскурантах АЗС, із зазначеними у фіскальних чеках. Також відпрацьовується нелегальний ринок збуту пального.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Такі заходи зараз проводяться на території усієї України. У разі виявлення порушень інформація надсилатиметься до контролюючих органів для оперативного реагування. Якщо дії порушників матимуть ознаки кримінального правопорушення, вони нестимуть кримінальну відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Коментарі

Всі новини