Часто можна зустріти тезу, що за віртуальними валютами — майбутнє фінансової системи. Дехто не погоджується з цією тезою, стверджуючи, що епоха криптовалют вже триває повним ходом, оскільки вони використовуються майже у всіх сферах сучасного життя.
Щоденно з’являються нові компанії, діяльність яких так чи інакше прив’язана до криптовалютного ринку. Все більше людей цікавить курс ефіру чи будь-якої іншої крипти, адже цифрові валюти стрімко набирають популярність серед населення. За останні кілька років кількість власників віртуальних монет збільшилася на 400%.
З якої причини компанії скуповують ефіри?
Спеціалісти криптовалютної біржі Binance провели дослідження, в ході якого помітили, що суттєво збільшилася кількість компаній, що ведуть торгівлю цифровими активами. Перш за все скуповують біткоїни, ефіри та тезери. Головна мета таких інвестицій — наступна:
- зайняти вигідну позицію на криптовалютному ринку, який ще молодий, але дуже активно розвивається;
- отримати вигоду від таких операцій: вигідно купити крипту, отримати прибуток, перевести його у стейблкоїни, щоби зафіксувати дохід;
- черговий раз привернути до себе увагу, популяризувати власну торгову марку тощо.
Керівництво будь-якої організації, яке думає про майбутнє, всіляким способами хоче зробити компанії більш успішними. Тому багато хто з керівників шукає нові способи збагачення, застосовуючи альтернативні варіанти, такі як покупка криптовалюти.
ТОП 5 найвідоміших інвесторів у криптовалюти
Все більше організацій вкладає кошти у крипту: це тисячі різноманітних компаній по всьому світу. Але варто згадати найбільші з них:
- MicroStrategy;
- Square (Block);
- Hut 8 Mining;
- Voyager Digital;
- Tesla.
Власник бренду Тесла Ілон Маск ніколи не приховував своєї цікавості до криптовалюти. Засновник компанії вклав у віртуальні монети шалені суми. Тільки в біткоїн Маск вклав понад 1,5 млрд доларів. Крім того, він проявляє цікавість і до догкоїнів з ефірами.
Найбільше коштів у криптовалюти вклала компанія MicroStrategy, що займається розробкою програмного забезпечення, бізнес-аналітикою, хмарними послугами тощо. Перша з таких угод була проведена у 2020 році, коли керівництво MicroStrategy придбало біткоїни, пізніше купувалися й ефіри.
З покупкою крипти пов’язано й ім’я Джека Дорсі. Це не тільки засновник Твіттера, але і відомий вкладник у крипту. Крім Твіттера, Дорсі володіє брендом Square, який згодом перейменували у Block. На рахунках Block — понад 8 тис. біткоїнів.
Voyager Digital надає брокерські послуги з 1993 року. Через звинувачення компанії у фінансових махінаціях значна частина коштів була переведена в криптовалюту. У Voyager Digital є і дочірня компанія, що пропонує клієнтам доступ до віртуальних активів.
Hut 8 Mining не просто купує криптовалюти, але і самостійно майнить їх, використовуючи найсучасніше обладнання. Організацію називають найбільшим власником заощаджень у біткоїнах на планеті.
Це лише невелика частка тих, хто зацікавився інвестиціями в криптовалюти.