Facebook Pixel

Компанія Champion TM приєдналася до Ukrainian Gambling Council

Автор

Ukrainian Gambling Council і далі розширюється та зміцнює свою експертизу в усіх напрямках діяльності легальної сфери азартних ігор. Сьогодні раді повідомити про приєднання до нашої Спілки нового члена – B2B-компанії ТОВ «Ассет Груп» (Champion TM).

ТОВ «Ассет Груп» було засновано у 2011 році, воно розробляло програмне забезпечення у сфері IT, а від часу отримання ліцензії (рішення № 178 від 27.04.2021) надає послуги на ринку азартних ігор. Компанія розробляє власне унікальне програмне забезпечення для українського ринку з дотриманням усіх державних вимог.

Назва компанії означає «група активів», тобто це структура, до якої входить пул активів, пов'язаних одним предметом. Цю назву було обрано невипадково, оскільки компанія постійно розвивається й відкриває нові напрямки, плануючи стати великим холдингом і зміцнити свої позиції на ринку програмного забезпечення не лише в Україні, а й за її межами.

Коментуючи приєднання ТОВ «Ассет Груп» (Champion TM) до Ukrainian Gambling Council, голова Спілки Антон Кучухідзе наголосив:

Quote«Приєднання не лише легальних організаторів азартних ігор, але й B2B-компаній, які є постачальниками профільних продуктів і послуг для індустрії, є для нас дуже важливим. Саме тому сьогодні ми з радістю вітаємо нового члена UGC – компанію ТОВ «Ассет Груп» (Champion TM).
QuoteІнтерес представників різних галузей до спільної роботи в межах нашої Спілки дає змогу краще розуміти весь спектр потреб ринку та посилювати компетенцію в різних напрямках функціонування індустрії.
QuoteДякую компанії ТОВ «Ассет Груп» за довіру. Упевнений, що попереду на нас чекають плідна співпраця та участь у багатьох спільних проєктах».

Зі свого боку керівник ТОВ «Ассет Груп» Тарас Гупало, коментуючи приєднання до Ukrainian Gambling Council, зазначив:

Quote«Усі ми прагнемо досягти успіху в усіх напрямках діяльності легальної сфери азартних ігор в умовах чесної та прозорої конкуренції. Зрештою, я на це сподіваюся й з упевненістю можу заявити, що Ukrainian Gambling Council гратиме одну з головних ролей у досягненні цієї непростої мети. Ми дуже задоволені, що можемо бути корисними й тепер разом зі Спілкою зможемо розв'язувати багаторівневі завдання».

ДОВІДКА. UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC уже становить 26 легальних організаторів азартних ігор, організацій у сфері гемблінгу та представників ЗМІ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉