Facebook Pixel

GGPoker приєднався до Ukrainian Gambling Council

Фото надане партнером

Фото надане партнером

GGPoker – рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, відомий високотехнологічним софтом.

UGC об’єднує ліцензованих організаторів азартних ігор в Україні й рада повідомити про нового учасника нашої спілки, одного зі світових лідерів онлайн-покеру – GGPoker.

Онлайн-покер-рум GGPoker було засновано у 2017 році на острові Мен. Він – рекордсмен Книги рекордів Гіннеса й партнер світових покерних серій, відомий високотехнологічним софтом, величезним переліком ігор і сильним ком’юніті.

У 2020 році GGPoker зумів вперше в історії провести Світову серію чемпіонату з онлайн-покеру. Призовий фонд турніру досяг рекордних $27,5 млн, який досі ніхто не побив. Нині саме на GGPoker проходять масштабні покерні серії: WSOP, APL і Battle of Malta.

Telegram Logo

В Україні бренд GGPoker представлятиме компанія ТОВ «НСУС ЮА», яка отримала ліцензію для організації онлайн-покеру під доменним ім'ям ggpoker.ua.

Коментуючи приєднання нового учасника, голова UGC Антон Кучухідзе зазначив, що новий партнер демонструє ті самі цінності й бачення, які зараз розвивають в Україні.

«Сьогодні радий повідомити про те, що один зі світових лідерів — GGPoker — приєднався до нас. Дуже важливо, що наші цінності з погляду розвитку грального бізнесу за такими напрямками, як забезпечення відповідальної політики у сфері реклами, посилення позитивного іміджу грального бізнесу як соціально орієнтованого, збігаються. Також маємо спільне бачення розвитку багатьох громадських і некомерційних ініціатив, пов’язаних із різними сферами: від покеру та спорту до соціальних проєктів». 

Антон Кучухідзе

Антон Кучухідзе

Глава Ukrainian Gambling Council

Завдяки членству GGPoker можна сказати, що UGC об’єднала 80% сфери легального азартного покеру у своїй організації, і цим не можна не пишатися, підкреслив він.

Quote«Одним із пріоритетних напрямків нашого партнерства буде саме взаємна підтримка міжнародних проєктів як за кордоном, так і в Україні», — додав Кучухідзе.

CEO GGPoker в Україні Сергій Романенко зі свого боку так прокоментував приєднання до UGC:

Quote«GGPoker – це світовий лідер у своєму сегменті й велика родина шанувальників покеру. Я щасливий, що віднедавна до нашої родини змогли долучитися й українські гравці. Безумовно, як представника світового бренду мене цікавлять прозорі та чіткі правила на ринку. Наразі ж він тільки народжується: формуються норми функціонування учасників і контролю діяльності, налагоджуються форми взаємодії з державою, створюється нове сприйняття сфери в суспільстві. Саме в цих процесах, які й відкривають перспективи ринку, я бачу велику місію UGC».

ДОВІДКА.

UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного й ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою і всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC уже налічує 17 легальних операторів і організацій у сфері гемблінгу.

Коментарі

Всі новини