Facebook Pixel
PR

FavBet став членом Ukrainian Gambling Council

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Посилення компетенції Ukrainian Gambling Council відбувається з приєднанням кожного нового члена. Сьогодні саме такий день, адже до нашої спілки приєднався FavBet.

FavBet працює на ринку азартних ігор уже понад 20 років. Починаючи з 1999 року, компанія впевнено й систематично нарощувала базу зареєстрованих користувачів, яка сьогодні налічує понад 3 млн осіб.

Окрім України FavBet також представлена на ринках азартних ігор Румунії, Хорватії та Білорусі. Починаючи з 2012 року, компанія активно підтримує розвиток спорту в Україні та інших країнах. Зокрема, виступала спонсором і партнером декількох футбольних команд, міжнародних спортивних і розважальних заходів. У портфоліо компанії також є низка благодійних і спонсорських проєктів, пов’язаних із соціальною відповідальністю.

Telegram Logo

Коментуючи вступ FavBet до Ukrainian Gambling Council, голова громадської спілки Антон Кучухідзе підкреслив:

Quote«Сьогодні FavBet став членом Ukrainian Gambling Council. Це добра новина, яка вчергове підтверджує, що UGC є саме спільною платформою для всього ринку. Ми прагнемо захищати інтереси всієї індустрії, тому раді вітати команду FavBet на нашій спільній платформі. Переконаний, що весь ринок отримає користь від такого об’єднання зусиль».

За його словами, FavBet має широкий досвід оперування в багатьох іноземних юрисдикціях, і в UGC переконані, що їхня експертиза буде корисною для всіх нас. Головна мета обох структур — посилення розвитку грального бізнесу, підкреслив очільник організації.

Однозначно до сфери спільних інтересів входить робота над реформуванням податкової системи для грального бізнесу та дотримання принципів соціальної відповідальності в організації та проведенні азартних ігор, говорить Кучухідзе.

«Ми спільно працюватимемо над регулюванням питань реклами. Адже це три базові чинники, які найближчим часом будуть визначальними для того, щоб гральний ринок отримав новий імпульс розвитку. Ми бажаємо успіху команді FavBet, вдячні за довіру та радіємо співпраці заради розвитку всієї гральної індустрії».

Антон Кучухідзе

Антон Кучухідзе

Глава Ukrainian Gambling Council

ДОВІДКА.

UGC — всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного й ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC уже налічує 15 легальних операторів і організацій у сфері гемблінгу.

Коментарі

Всі новини