Facebook Pixel
PR

Покер-рум PokerMatch Ukraine став членом Ukrainian Gambling Council

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Всеукраїнська Рада Гемблінгу продовжує об`єднувати ліцензованих організаторів азартних ігор в Україні. Сьогодні ми раді повідомити про приєднання нового учасника до нашої спілки — відомого онлайн покер-руму PokerMatch Ukraine.

Бренд PokerMatch було засновано у 2016 році, під егідою бренду було організовано та проведено десятки престижних покерних серій в онлайні, а з 2017 року постійно проводяться масштабні живі покерні серії, збираючи тисячі покеристів на спортивні змагання. Філософією бренду є те, що основою покеру є спортивна складова та змагальний дух, і що саме у чесній спортивній боротьбі визначаються справжні чемпіони

За роки існування був зроблений дуже вагомий внесок у справу популяризації спортивного покеру. Амбасадорами бренду були видатні українські покеристи та зірки шоу-бізнесу. Крім того, PokerMatch із перших кроків підтримує Національну збірну України зі спортивного покеру, яка є чинним чемпіоном світу з матч-покеру.

Telegram Logo

У 2021 році була заснована PokerMatch Ukraine, яка отримала українську ліцензію на організацію та проведення онлайн-покеру. Компанія виступає за дотримання принципів відповідальної гри та доносить їх до своєї аудиторії.

Коментуючи приєднання нового учасника, голова Всеукраїнської Ради Гемблінгу Антон Кучухідзе зазначив:

Quote«PokerMatch Ukraine — перший організатор онлайн-покеру на нашій спільній платформі. Тенденція посилення голосу UGC продовжується по всіх сферах легального гемблінгу. За сферами азартних ігор ми змогли охопити всю індустрію.
QuoteКоманді PokerMatch Ukraine є чим пишатись, у 2021 бренд PokerMatch підіймався на першу сходинку авторитетного рейтингу покер-румів PokerScout, випередивши усі топові покерні бренди світу. Приємно, що цілі UGC та PokerMatch Ukraine співпадають. Дуже важливо, що компанія розділяє принципи не лише відповідальної гри, а й просуває відповідальний підхід ще у рекламних стратегіях. Дякую команду PokerMatch Ukraine за довіру та радий вітати на нашій спільній гемблінговій платформі UGC».

Генеральний директор PokerMatch Ukraine Віктор Кириченко, зі свого боку, так прокоментував приєднання до UGC:

Quote«PokerMatch Ukraine як ліцензована компанія прагне до консолідації з усіма учасниками ринку, і вступ до UGC є важливим кроком у цьому напрямку. Ми зацікавлені в тому, щоб гральний бізнес в Україні розвивався цивілізованими методами, і робота громадського об'єднання, безумовно, сприяє цьому розвитку. Разом ми зможемо ще активніше й дієвіше популяризувати спортивний покер в Україні».

ДОВІДКА

  • UGC — всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже налічує 14 легальних операторів та організацій у сфері гемблінгу.

Коментарі

Всі новини