Facebook Pixel
PR

Антон Кучухідзе: Рада має оперативно ухвалити два закони для розвитку грального бізнесу

Фото: Pixabay

Фото: Pixabay

Верховна Рада має оперативно ухвалити законопроєкти №2713-д і №5207-1, щоб посилити розвиток грального бізнесу. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив голова Ukrainian Gambling Council Антон Кучухідзе.

Він нагадав, що вже наступного тижня почнеться новий політичний сезон. За словами експерта, податковий законопроєкт 2713-д дасть новий імпульс для розвитку грального ринку та залучення інвестицій.

Quote«Голосування в першому читанні показало, як здоровий та прагматичний підхід із унормування податкової системи перемагає критиканів і політиканів», — підкреслив він.

Також, за його словами, дуже важливо, щоб професійний підхід депутатів поширився і на вирішення технічних питань. Так, потрібно прибрати колізію зі спецзакону про легалізацію азартних ігор у частині призначення членів і голови КРАІЛ.

Telegram Logo

«Наприклад, у ВР уже зареєстрований ефективний законопроєкт 5207-1. Ця законодавча ініціатива несе продержавну логіку, згідно з якою тільки у Кабміну можуть бути права на формування конкурсної комісії з відбору членів КРАІЛ і за самою процедурою призначення, власне, керівного складу комісії з азартних ігор».

Антон Кучухідзе

Антон Кучухідзе

Глава Ukrainian Gambling Council

Депутати в цьому процесі ніяк не можуть бути задіяні, це просто неконституційно, тобто повинен залишитися в спецзаконі один пункт із даного аспекту — це пункт 2 ст. 7.

Голова UGC додав, що розвиток грального бізнесу в країні залежатиме, звичайно ж, не тільки від парламенту — центр уваги гральної індустрії буде зосереджений також на Кабміні.

Quote«Поки згадані вище законопроєкти ухвалюватимуться, уряду, щоб не зупинити розвиток грального ринку, теж доведеться попрацювати, а саме в частині призначення конкурсу з відбору членів КРАІЛ, у яких закінчується термін повноважень», — підкреслив Кучухідзе.

Індустрія потребує того, щоб державний регулятор працював системно та без зволікань — тільки це зможе захистити досягнення легалізації азартних ігор, резюмував експерт.

ДОВІДКА.

  • UGC — всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний простір для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою.

Коментарі

Всі новини

Занурення в темряву

партнерський матеріал