Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Група компаній FAVBET запускає благодійне промо «Прокачка авто для ЗСУ»

FAVBET та FAVBET Foundation з перших днів війни активно допомагають армії. Фото надане партнером

FAVBET та FAVBET Foundation з перших днів війни активно допомагають армії. Фото надане партнером

Без екранів у кермі, але з користю для українського війська – група компаній FAVBET спільно з FAVBET Foundation запускають велике благодійне промо в дусі легендарного тюнінг-шоу, під час якого придбають, відремонтують і передадуть ЗСУ 10 автівок.

«Прокачка авто для ЗСУ» – нове промо FAVBET на підтримку благодійної програми Favbet Foundation «Допомога Збройним силам України», що збирає кошти на військові автівки. Протягом наступних чотирьох місяців група компаній FAVBET передаватиме фонду частину прибутку на закупівлю авто та їхній подальший військовий тюнінг: переобладнання, фарбування та встановлення додаткових обвісів.

Стежити за процесом збору коштів і зацінити результат роботи тюнерів уже незабаром можна буде на сайті промо. А щоб автівки якомога швидше переміщалися з гаражних боксів до підрозділів, які їх потребують, на сайті є можливість зробити донат на довільну суму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За переобладнання автівок для промо відповідають друзі FAVBET із майстерні No Motors, що добре знаються на перетворенні стокових автівок на «бойових конячок». Як і вимагає формат, свою роботу вони транслюватимуть на ютуб-каналі проєкту.

Quote«За пів року війни заклики про збір коштів стали буденністю. Їх уже майже не помічають, однак потреби наших захисників нікуди не зникають. Саме тому ми вирішили зробити наше промо максимально гучним і помітним, щоб знов повернути інтерес до благодійності. У нас ти не просто переказав кошти й забув, а буквально бачиш, як твій донат перетворюється на заряджене авто для ЗСУ», – розповів директор ТОВ «БК Фавбет» Ігор Сірук.

Група компаній FAVBET і FAVBET Foundation із перших днів війни активно допомагають армії та постраждалим унаслідок військових дій. Зокрема, останніми місяцями Збройні сили України отримали від фонду вже 16 автомобілів для виконання бойових завдань на передовій, тоді як загальна сума коштів, яку фонд і компанія спрямували на допомогу армії, співробітникам і мирним жителям, сягає 35 млн грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Новим промо в компанії прагнуть пожвавити інтерес українців до зборів коштів на користь ЗСУ та вкотре нагадати, що перемога — спільна справа, і внесок кожного має значення.

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини