Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Замість дня народження – допомога армії: 23 дрони для ЗСУ від FAVBET на річницю компанії

FAVBET купила 23 дрони для ЗСУ. Фото надане партнером

FAVBET купила 23 дрони для ЗСУ. Фото надане партнером

Третього вересня група компаній FAVBET відзначила 23 роки видовищної гри, неймовірних історій і гучних перемог. Це був довгий шлях, однак у компанії переконані, що їхня найбільша перемога ще тільки попереду. І це — перемога України, на користь якої зараз працює більша частина співробітників.

Саме тому у FAVBET вирішили, що найкращим подарунком до свого Дня народження стане подарунок тим, хто кожного дня наближає перемогу — українським воїнам. Так з’явилася ідея благодійного збору на 23 дрони для кількох підрозділів ЗСУ, що зараз перебувають на передовій.

Збір тривав 2 тижні, за які фавбетівці перерахували на благодійний рахунок проєкту майже 240 тисяч гривень. Решту суми для закупівлі FAVBET виділила з власного бюджету. Придбанням і доправленням квадрокоптерів опікується команда благодійного фонду FAVBET Foundation.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Усе, чого компанія змогла досягти за 23 роки діяльності, було результатом спільної роботи, і цим збором ми ще раз доводимо, що залишаємося єдиним цілим попри будь-які виклики. Водночас це й відлуння настроїв усієї команди, але більшість наших працівників сьогодні в той чи інший спосіб залучені до наближення перемоги», — говорить керівник HR-департаменту FAVBET Сергій Кошиль.

За словами HR-директора, співробітники FAVBET із перших днів вторгнення протистоять російській агресії та залучаються до гуманітарних проєктів. Частина з них пішла служити до ТрО або ЗСУ, більшість — займається збором коштів, волонтерською діяльністю та бере участь у роботі FAVBET Foundation, 95% проєктів якого зараз переорієнтовано на допомогу країні та армії.

Багато важливих проєктів групи компаній FAVBET було реалізовано за ініціативи самих співробітників. Такими були цифрові рішення для армії, сервіси для блокування Telegram-каналів, сайт для пошуку зниклих і евакуйованих українців, а також платформа Big Balls на підтримку президентського фонду United24.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Не залишаються осторонь і фавбетівці, які були змушені виїхати з країни. Так, наприклад, у хорватському Загребі працівники компанії спільно з Favbet Foundation організували Центр допомоги переселенцям, де викладають англійську та хорватську мови, пропонують щоденні заняття з кількох шкільних предметів для дітей, а також надають юридичну та психологічну допомогу.

Загалом до активної волонтерської роботи приєднався кожен третій працівник FAVBET. Частина з них взяли в руки зброю та захищають нашу країну в лавах Збройних сил України та територіальної оборони. Компанія надає військове спорядження, необмежену відпустку та фінансову підтримку підрозділам, у яких служать її співробітники, а офіси групи компаній працюють як гуманітарні хаби, через які допомога відправляється в різні куточки України.

Закупівля 23 дронів — дуже знаковий, але точно не останній проєкт, спрямований на підтримку ЗСУ. Незабаром FAVBET запускає промокампанію «Прокачай авто для ЗСУ», аби разом із небайдужими українцями допомогти FAVBET Foundation збирати кошти на закупівлю та «бойовий тюнинг» автомобілів для ЗСУ.

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини