Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

FAVBET Tech – новий гравець IТ Ukraine Association

FAVBET Tech посилює склад Асоціації задля ефективного розвитку IT-індустрії. Фото надане партнером

FAVBET Tech посилює склад Асоціації задля ефективного розвитку IT-індустрії. Фото надане партнером

Провідний український постачальник рішень у сфері розважальних технологій FAVBET Tech посилює склад Асоціації задля ефективного розвитку IT-індустрії та консолідації зусиль місцевих компаній на кіберфронті.

Quote«FAVBET Tech – український бізнес із 22-річною історією, лідер галузі Еntertainment Tech. Ми брали участь у становленні сучасного технологічного ринку в Україні й, безумовно, зацікавлені в розбудові сильного IT-кластеру на національному рівні. Вірю, що, об’єднавшись із кращими IT-компаніями країни в межах Асоціації, ми зможемо зробити наш ринок ще привабливішим для внутрішніх і зовнішніх партнерів і водночас посприяємо розвитку інноваційної економіки в Україні», – коментує СЕО FAVBET Tech Артем Скрипник.

За словами керівника компанії, членство в Асоціації також відкриває для FAVBET Tech ще більше можливостей для співпраці з іншими представниками IT-спільноти для реалізації масштабних соціальних і освітніх проєктів на користь українського суспільства.

За останні 5 місяців команда компанії вже створила сервіс Finders для пошуку зниклих і евакуйованих українців, заснувала власну IT-армію для атак на інформаційну інфраструктуру ворога, займалася розробленням рішень для ЗСУ, сервісів для блокування телеграм-каналів, запустила фанову платформу Big Balls для підтримки ініціативи президента України United24.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Вітаючи FAVBET Tech із приєднанням до Асоціації, виконавчий директор IT Ukraine Костянтин Васюк зазначив:

Quote«Упевнений, що експертиза FAVBET Tech, її інноваційні підходи у сфері розроблення програмного забезпечення для гемблінгу та беттінгу будуть корисними для Асоціації та нашого ком’юніті. Спільними зусиллями будемо розвивати національну ІТ-індустрію та просувати бренд України як технологічної держави».

FAVBET Tech став першим розробником рішень для беттінгу в складі Асоціації, що вже налічує 118 учасників і понад 80 тисяч IT-спеціалістів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Сьогодні IТ Ukraine є найбільшим галузевим об’єднанням, яке підтримує українські інноваційні компанії в правовій і податковій сферах, сприяє налагодженню ефективного діалогу з органами державної влади, розвиває освітні ініціативи, а також працює над популяризацією бренду України як провідного розробника та постачальника IT-продуктів і послуг у світі.

Цінність спільних зусиль особливо помітна в часи випробувань. Команда FAVBET Tech вдячна IT Ukraine, що навіть в умовах війни Асоціація й далі зростає, відстоює інтереси технологічного бізнесу та гуртує IT-ком’юніті навколо викликів, які постають сьогодні перед країною.

Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини