Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

FAVBET і далі вдосконалює ігрові платформи

FAVBET запустила свій сервіс джекпотів. Фото надане партнером

FAVBET запустила свій сервіс джекпотів. Фото надане партнером

Компанія FAVBET запустила власний сервіс джекпотів, покращила функціонал «відповідальної гри», додала можливість обирати кольорову схему та здійснила інші оновлення.


Попри війну FAVBET і далі розвиває та вдосконалює продукт. Компанія провела 6 оновлень на ігрових платформах, які покращують враження від гри.

  • 1. FAVBET запустила власний сервіс джекпотів на ринок Румунії. Тепер від кожної ставки користувача певний відсоток додається до суми джекпоту. Джекпот має 4-рівневу систему та випадає залежно від активності клієнтів.
  • 2. Гравці всіх платформ FAVBET можуть обирати темну тему на сайті та в застосунку.
  • 3. FAVBET виступає за відповідальну гру, що відтепер втілено й у продукті. Оновлений функціонал дає змогу гравцям обмежувати час гри, розмір максимальної ставки, встановлювати ліміт сумарного програшу за день, тиждень чи місяць, ліміт на внесений депозит, обмежувати себе на певний час у можливості грати.
  • 4. Хорватський офіс FAVBET почав співпрацю з агенцією Optimove. Завдяки CRM-маркетинговим рішенням компанія зможе мікросегментувати свою аудиторію та облаштувати систему в такий спосіб, щоб кожен гравець отримував персоналізовані пропозиції за кожним із каналів комунікації.
1200x800-vesti.png
  • 5. Відтепер хорватські гравці можуть використовувати криптовалюти як платіжний засіб для поповнення та виведення коштів з особистого рахунку.
  • 6. Ще простішою та зручнішою стала верифікація гравців за допомогою KYCAID в Україні. Цей сервіс допомагає автоматизовано верифікувати клієнта, перевірити санкційні списки та списки терористів, а також відсіяти неповнолітніх.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини