Facebook Pixel

Українські військові отримали будівельні матеріали та тепловізор за сприяння Favbet Foundation

За сприяння Favbet Foundation українським військовим передали черговий транш допомоги. Про це повідомили в пресслужбі фонду.

Будівельні матеріали для будівництва бліндажів отримали артилеристи на Чернігівському напрямку. Йдеться про тенти, плівку, бензин і генератори, а також турнікети та тактичні рукавички.

Крім того, окремий штурмовий батальйон, що дислокується на Харківському напрямку, отримав від Favbet Foundation сучасний тепловізор.

Favbet Foundation регулярно допомагає оборонцям України. За його сприяння військові на передовій отримують захисну амуніцію, автомобілі, пальне. У березні ще три тепловізори було передано для сил оборони Києва. Черговий тепловізор відправили на фронт для розвідувальної діяльності на Ізюмському напрямку, де тривають запеклі бої з окупантами.

Quote«Прилади нічного бачення сьогодні є критично необхідними для військових — вони дозволяють виявити місцезнаходження та пересування ворога, коли це ускладнюється погодними умовами та поганою видимістю», — зазначили у фонді.

Нагадаємо: Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований у 2020 році компанією Favbet. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку. Зараз 95% проєктів орієнтовано на допомогу країні та армії.

Зокрема, безпосередньо та через партнерські благодійні організації фондом уже перераховано на потреби ЗСУ понад 5 млн грн. Передано 5 тонн пального, надано допомогу для придбання трьох машин «швидкої допомоги» для миколаївських медиків і 8 автомобілів, два з яких броньовані.

Щомісяця із жовтня 2021 року Фонд перераховує 100 тис. грн на реабілітацію українських воїнів, постраждалих у зоні АТО та ООС.

Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.