Facebook Pixel

FAVBET став партнером збору на два БпЛА RQ-35 Heidrun

Автор
FAVBET збирає 11,4 млн грн на два БПЛА RQ-35 Heidrun. Фото надане партнером

FAVBET збирає 11,4 млн грн на два БПЛА RQ-35 Heidrun. Фото надане партнером

FAVBET спільно з компаніями Viber Україна та «Аврора Мультимаркет» став партнером збору для потреб ЗСУ, започаткованого виданням «Блискавка».

Головна мета ініціативи — зібрати 11,4 млн грн на два сучасні розвідувальні комплекси БпЛА RQ-35 Heidrun, що здатні протистояти засобам радіоелектронної боротьби та передавати зображення в режимі реального часу.

Долучитися до збору можна тут.

З-поміж усіх, хто зробив донат на суму від 400 грн, буде розіграно 1 тис. тематичних худі, створених за підтримки FAVBET, а також 250 коміксів «Шлях до перемоги» від «Аврора Мультимаркет», що оповідають пригоди та подвиги привида Києва, героїв з острова Зміїний, відьми з Конотопу та захисників «Азовсталі».

Учасники, що зроблять внесок від 1тис. грн, матимуть шанс виграти один із 10 унікальних примірників коміксу з підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. А донат від 2 тис. грн подарує учасникам збору можливість стати власниками одного з 5 лімітованих постерів із підписом голлівудського актора та головного героя найвідомішої у світі зоряної кіноепопеї.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉