Facebook Pixel

Ціна бареля нафти Brent зросла до трирічного максимуму

У світі четвертий день поспіль зростають ціни на нафту, вартість бареля сорту Brent досягла пікових значень жовтня 2018 року. Про це повідомляє Oil Price.

На лондонській біржі ICE Futures вартість листопадового ф'ючерса на нафту Brent досягла $77,5 за барель (+0,34%), це найвищий показник за останні два з половиною місяці. На нью-йоркській біржі NYMEX ціна ф'ючерсів американської нафти WTI зросла до $73,44 (+0,19% ), це найвища ціна з серпня поточного року.

Зростання вартості чорного золота відбувається внаслідок скорочення запасів сирої нафти в США до найнижчих за три роки показників. Як стверджує видання Reuters, на зростання вартості нафти також впливає збільшення темпів імпорту з Японії, де за тиждень запаси нафти скоротилися на 882,4 тис кілолітрів.

Telegram Logo

Крім того, досі даються взнаки наслідки урагану «Іда», через який суттєво знизилися темпи роботи нафтопереробних підприємств в Мексиканській затоці.

Контекст: Нафта Brent обвалилася нижче $60 через пандемію коронавірусу на початку 2020 року. Тоді березневі ф'ючерси подешевшали до $59,29 за барель вперше з листопада 2019 року.

Наприкінці серпня поточного року узбережжя Мексиканської затоки сильно постраждало внаслідок урагану «Іда», який сповільнив видобуток нафти і позбавив США 20,6 млн барелів.

Коментарі

Всі новини