Команда ІТ-підприємців, волонтерів і експертів створила платформу з працевлаштування UA Talents для українців, які через російську агресію вимушено переїхали до інших міст України чи за кордон.
Ініціатива залучила підтримку з боку технологічного гіганта Meta (Facebook) і таких компаній, як-от StepStone, Axel Springer, Zalando, Bolt, Flink, Gorillas, SumUp, Ada Health, а також низки венчурних фондів, зокрема, Atlantic Labs, FoodLabs, Capnamic, Earlybird, HV Capital, Project A та Revent.
Уже на старті роботи платформи доступно 5 тисяч пропозицій роботи.
UA Talents – ініціатива українських підприємців Івана Кичатого та Нікіти Оверчика, яка базується в Німеччині. До її створення також долучилася спільнота 2hearts — найбільша у Європі технологічна спільнота для мігрантів.
У команді розробників зазначили, що із часу повномасштабного вторгнення РФ кількість тимчасово переміщених українців сягнула мільйона й далі зростатиме.
Люди втрачають роботу, клієнтів і тікають від небезпеки без заощаджень і подальших планів. Аби допомогти їм пережити період нестабільності й підтримати економіку України, стартувала некомерційна платформа з пошуку роботи UA Talents, розповіли автори ідеї.
«Кожен із нас має родичів в Україні. Ми не можемо бути осторонь. Тому створюємо технологічне рішення, що має на меті підтримати якомога більше людей, яких торкнулася війна. Кожен із нас постійно отримує запити від друзів і їхніх друзів, які втратили роботу чи клієнтів і шукають способи заробити на життя та допомогу Україні. Ми прагнемо забезпечити роботою кожного, хто цього потребує», – коментують ініціативу засновники.
Пошук роботи для біженця: швидко та зручно
На сайті платформи з працевлаштування пошуковцю варто вказати:
- особисті дані;
- вік і стаж роботи;
- знання іноземних мов;
- практичні навички.
Платформа UA Talents зосереджена на двох групах населення: вихідцях з України, які були змушені виїхати до іншої європейської країни, та переміщених особах у межах України. Мета засновників – надати змогу українським переселенцям швидко знайти роботу, зокрема дистанційну, як за кордоном, так і в рідній державі.
Натепер у фокусі платформи — вакансії технологічного сектору, але швидко з’являються запити на роботу й в інших галузях.
На UA Talents європейські компанії інформуватимуть про вакансії не лише в Україні, а і про можливість працевлаштування за кордоном.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також