Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Роскомнагляд тисне на Google. Компанію звинувачують у рекламі мітингів

Роскомнагляд вимагає від Google припинення використання YouTube для реклами протестів, які влада Росії називає «незаконними масовими заходами».

Як повідомили у пресслужбі відомства, опозиційні YouTube-канали купують у відеохостингу, що належить Google, рекламні інструменти, наприклад, push-повідомлення, щоб поширювати інформацію про акції.

Якщо Google не відреагує на вимоги, це буде розцінюватися як втручання у суверенні справи держави, а також ворожий вплив та перешкоджання проведенню виборів у Росії, відзначають в Роскомнагляді. У такому разі відомство пообіцяло компанії «адекватну реакцію».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

З початку липня у Москві проходять мітинги за допуск всіх незареєстрованих кандидатів на вибори в Мосміськдуму. Найбільшою стала узгоджена з владою акція 10 серпня — на проспекті Академіка Сахарова, за даними МВС, зібрались 20 тис. громадян. Водночас «Белый счетчик» наводить іншу цифру — 50 тис., а з урахуванням людей, які заходили не через головний вхід, кількість учасників акції може сягти 60 тис. Після завершення санкціонованої частини організатори акції в Москві закликали людей піти на «мирну прогулянку», яка не була узгоджена з владою. У результаті в Москві, за даними «ОВС-інфо», були затримані 256 осіб.

Коментарі

Всі новини