Державна фіскальна служба (ДФС) оприлюднила реєстр суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання і реалізацію пального, повідомили в прес-службі відомства.
Станом на 1 липня видано майже 6,5 тис. ліцензій, в тому числі 16 на виробництво пального наступним компаніям: «Укртатнафта», «Укргазвидобування», «Укрнафта», «Регал Петролеум», «Природні ресурси», «Надія», «Українська бурова компанія», «Ексімнафтопродукт», «Полтавський газовий завод». «Агроходинг-З», «Арселорміттал Кривий Ріг», «Южкокс», «Стандарт Ойл-2000», «Аліум-Пром», «Краснокутський Агрошляхбуд», «НВП Істок».
Раніше у своїй колонці заступник голови «Всеукраїнської Аграрної Ради» з питань податкової політики Ольга Богданова повідомляла, що Фіскальна служба не готова до прийому документів, оскільки є багато питань, які потребують роз’яснень на центральному рівні.
За її словами, немає розуміння, яким чином має бути подана Заява на отримання ліцензії – чи щодо господарству взагалі, чи щодо кожного окремого місця зберігання.
Вона також зазначає, що ліцензування вимагає дуже багато процедур, аби просто доставити пальне в поле для його обробки. Крім того, немає розуміння того, як держава буде все це контролювати, додає вона. У зв’язку з цим, аграрії обурені і будуть виступати з ініціативами щодо конструктивного врегулювання даного питання.
6 червня Рада перенесла термін введення ліцензування зберігання нафтопродуктів з 1 липня 2019 року на 1 січня 2020 року. При цьому депутати затвердили законопроект №10359 за основу і в цілому (підтримали 239 народних обранців).
19 червня Кабмін спростив звітність щодо ліцензування зберігання нафтопродуктів. При цьому прем’єр-міністр Володимир Гройсман сподівався, що до 1 липня ліцензування відкладуть оскільки бізнес не готовий до такого запровадження
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також