Facebook Pixel

ДФС оприлюднила перелік компаній, які отримали ліцензію на зберігання пального

Автор

Державна фіскальна служба (ДФС) оприлюднила реєстр суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання і реалізацію пального, повідомили в прес-службі відомства.

Станом на 1 липня видано майже 6,5 тис. ліцензій, в тому числі 16 на виробництво пального наступним компаніям: «Укртатнафта», «Укргазвидобування», «Укрнафта», «Регал Петролеум», «Природні ресурси», «Надія», «Українська бурова компанія», «Ексімнафтопродукт», «Полтавський газовий завод». «Агроходинг-З», «Арселорміттал Кривий Ріг», «Южкокс», «Стандарт Ойл-2000», «Аліум-Пром», «Краснокутський Агрошляхбуд», «НВП Істок».

Раніше у своїй колонці The Page заступник голови «Всеукраїнської Аграрної Ради» з питань податкової політики Ольга Богданова повідомляла, що Фіскальна служба не готова до прийому документів, оскільки є багато питань, які потребують роз’яснень на центральному рівні.

За її словами, немає розуміння, яким чином має бути подана Заява на отримання ліцензії – чи щодо господарству взагалі, чи щодо кожного окремого місця зберігання.

Вона також зазначає, що ліцензування вимагає дуже багато процедур, аби просто доставити пальне в поле для його обробки. Крім того, немає розуміння того, як держава буде все це контролювати, додає вона. У зв’язку з цим, аграрії обурені і будуть виступати з ініціативами щодо конструктивного врегулювання даного питання.

6 червня Рада перенесла термін введення ліцензування зберігання нафтопродуктів з 1 липня 2019 року на 1 січня 2020 року. При цьому депутати затвердили законопроект №10359 за основу і в цілому (підтримали 239 народних обранців).

19 червня Кабмін спростив звітність щодо ліцензування зберігання нафтопродуктів. При цьому прем’єр-міністр Володимир Гройсман сподівався, що до 1 липня ліцензування відкладуть оскільки бізнес не готовий до такого запровадження

Подякувати 🎉