Facebook Pixel

Кабмін спростив звітність щодо ліцензування зберігання нафтопродуктів

Кабмін з триденним доопрацюванням затвердив порядок ведення Єдиного держреєстру підприємств, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання та торгівлі пальним.

У розпорядженні The Page є документи, де описані головні зміни, а саме:

  • розширюється перелік продукції, для виробництва якої використовується етиловий спирт, що відвантажується за нульовою ставкою акцизного податку. Також встановлюється порядок його використання. Мова йде про харчовий оцет та парфумерно-косметичну продукцію;
  • податковий вексель надається контролюючому органу не у двох, а у трьох примірниках. Перший з них заповнюється на бланку, який придбаний векселедавцем у банку, а другий та третій – на ксерокопії вексельного бланку, що мають однаковий з першим примірником номер.

Сьогодні на засіданні Володимир Гройсман заявив, що бізнес в Україні не готовий до введення ліцензування зберігання палива, яке повинно набути чинності з 1 липня.

Telegram Logo

Він також зазначив, що парламент поки що його не переніс, але сподівається, що до 1 липня ліцензування відстрочать .

Прем’єр-міністр підкреслив, що це особливо важко застосувати по відношенню до малого бізнесу.

6 червня Рада перенесла термін введення ліцензування зберігання нафтопродуктів з 1 липня 2019 року на 1 січня 2020 року. При цьому депутати затвердили законопроект №10359 за основу і в цілому (підтримали 239 народних обранців).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини