Facebook Pixel

Concorde Capital став партнером криптобіржі Kyrrex

Компанія Concorde Capital оголосила про партнерство з криптовалютною біржею Kyrrex та інвестування у токен KRRX. Його пресейл на офіційних ресурсах Kyrrex стартував 25 жовтня та триватиме місяць – до 25 листопада, повідомляє пресслужба інвесткомпанії.

Quote«Токен KRRX – наша друга інвестиція у криптовалютні проєкти. Ми бачимо великі перспективи на цьому ринку, тому намагаємося заходити у різні інфраструктурні проєкти й вже зараз можна сказати, що вони мають успіх», — зазначив керівний директор інвестиційно-банківського департаменту Concorde Capital Сергій Чуйкін.

У повідомленні Concorde Capital зазначається, що KRRX – це власний службовий токен екосистеми Kyrrex. Його можна використовувати для всіх продуктів і функцій, доступних на платформі: OTC, трейдинг, депозитна програма, реферальна програма, онлайн-банкінг. Ба більше, він дає ексклюзивні переваги всім власникам KRRX:

  • низькі комісії під час спотової торгівлі;
  • підвищений APY у депозитній програмі;
  • знижку на використання TradeIdeas;
  • підвищений кешбек у магазинах-партнерах за використання токену.

Придбати токен KRRX на пресейлі можуть не лише великі інвестфонди, а й охочі фізособи. В період з 25 жовтня по 25 листопада його ціна становить $0,7. Мінімальна кількість купівлі становить 200 токенів, максимальна – 250 тис.

Купити токен KRRX можна або через верифікацію на офіційному сайті Kyrrex, або через офіційний telegram-бот.

В Concorde Capital повідомили, що Kyrrex в найближчому майбутньому анонсує інформацію про свій перший лістинг токена KRRX.

Контекст. Раніше цього місяця Concorde Capital оголосила про запуск низки інвестиційних продуктів для приватних інвесторів.

Подякувати 🎉