Facebook Pixel

Concorde Capital оголосила про запуск низки інвестиційних продуктів для приватних інвесторів

Гендиректор Concorde Сapital Ігор Мазепа. Фото: сайт компанії

Гендиректор Concorde Сapital Ігор Мазепа. Фото: сайт компанії

Інвесткомпанія Concorde Capital оголосила про запуск низки інвестиційних продуктів для приватних інвесторів. Мова йде про пропозицію інвестувати в готельно-ресторанний комплекс SHELEST; сервіс зі здійснення інвестицій на фінансових ринках країн світу та послуг з управління капіталом юросіб в Україні в В2В-сегменті.

Наразі ми бачимо велику перспективу в залученні грошей приватних інвесторів. Це пов’язане зі значним обмеженням інвестиційних пропозицій і великою кількістю грошей на ринку. Адже середня дохідність в житлову нерухомість становить 5 — 7% річних, а ставка за довгостроковими депозитами в гривні становить 6 — 8%, у доларах — 1 — 3% річних. Тому ми пропонуємо інвестувати, зокрема, в заміський комплекс SHELEST, що дасть змогу зайти в проєкт з досить невеликої суми й отримувати 8,5% річних в доларах, що є чи не найбільшою дохідністю серед усіх пропозицій на ринку дохідної нерухомості.

Ігор Мазепа

Ігор Мазепа

гендиректор інвесткомпанії Concorde Capital

У компанії назвали основні переваги вказаної інвестиційної пропозиції, серед яких:

  • висока відсоткова ставка (нараховується з першого дня зарахування коштів);
  • зобов’язання за поверненням тіла інвестицій через 3 роки;
  • низький поріг входу (мінімальна інвестиція – $20 тис.).
Telegram Logo

Загалом Concorde Capital розраховує залучити $5 млн. Кошти будуть спрямовані на розвиток інфраструктури готельно-ресторанного комплексу.

Quote«Серед стратегічних планів з розвитку ми ведемо активне проєктування SPA-комплексу, який стане продовженням готельного модуля, а зв'язкою між ними буде великий відкритий басейн. Ми також працюємо над концепцією Event Hall і готуємося до будівництва другої черги орендних будинків у лісі. Фінальним кроком стане будівництво житлового містечка на продаж із котеджами площею близько 200 кв. м», зазначила керівниця готельно-ресторанного комплексу SHELEST Олена Мурадян.

Контекст. Нагадаємо, влітку цього року Concorde Capital почала заробляти на видобутку бурштину.

Коментарі

Всі новини