Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

АМКУ відкрив справу проти облгазів Дмитра Фірташа

Дмитро Фірташ Фото: УНІАН

Дмитро Фірташ Фото: УНІАН

Облгази олігарха Дмитра Фірташа підозрюють у порушенні закону про економічну конкуренцію у зв'язку з призначенням Девіда Ентоні Ховарда Брауна головою наглядової ради в усіх акціонерних товариствах.

Розслідуванням займається Антимонопольний комітет (АМКУ), повідомили у пресслужбі відомства.

«Зазначені концентрації без дозволу відбулися на ринку розподілу природного газу місцевими (локальними) газорозподільчими системами", — відзначили в АМКУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Мова йде про 18 облгазів, що входять в групу РГК Фірташа: «Сумигаз», «Запоріжгаз», «Чернігівгаз», «Дніпропетровськгаз», «Львівгаз», «Хмельницькгаз», «Криворіжгаз», «Тисменицягаз», «Миколаївгаз», «Київоблгаз», «Івано-Франківськгаз», «Рівнегаз», «Дніпрогаз», «Закарпатгаз», «Чернівцігаз», «Харківміськгаз», «Житомиргаз», «Харківгаз».

У комітеті припускають, що зазначені товариства можуть бути єдиним суб'єктом господарювання, а це може негативні позначитися на ринку.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Концентрації можуть мати негативні наслідки у вигляді монополізації товарного ринку, зловживання монопольним(домінуючим) становищем, обмеження конкуренції суттєвого обмеження конкуренції на всьому ринку чи в значній його частин», — зазначили в комітеті.

АМКУ для повного та об'єктивного розгляду справи просить надати всіх зацікавлених осіб інформацію, яка може вплинути на прийняття ним рішення.

Комітет у квітні 2019 року розпочав розгляд справи за ознаками вчинення 20 облгазами порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Підставою для початку справ стало донарахування облгазами (всупереч Кодексу газорозподільних систем) побутовим споживачам обсягів спожитого природного газу понад обсягами, визначеними за даними лічильників.

Коментарі

Всі новини