Facebook Pixel

Прощання після овацій: Укрексмбанк звільнив раніше відновлених на посаді топів

Укрексімбанк звільнив співробітників, які нападали на журналістів. Фото: sport.ua

Укрексімбанк звільнив співробітників, які нападали на журналістів. Фото: sport.ua

Наглядова рада Укрексімбанку на позачерговому засіданні 12 листопада вивчила обставини інциденту, що стався 11 листопада , в головному офісі банку за участю Ігоря Тельбізова та працівників департаменту банківської безпеки, який став предметом обурення громадськості. Наглядова рада одностайно вирішила звернутися до правління банку для вжиття заходів щодо негайного припинення трудових відносин з Ігорем Тельбізовим та Олегом Осиповим.

Члени наглядової ради констатували, що своїми діями Тельбізов та Осипов довели, що вони не здатні належним чином виконувати посадові обов'язки через нерозуміння вимог та положень Кодексу етики та корпоративних цінностей банку та конфлікту між інтересами особистими та банку.

Telegram Logo

Наглядова рада дійшла висновку, що подальше перебування Тельбізова та Осипова на посадах створює загрозу системі безпеки банку та його стабільної та безперервної діяльності, з чим пов'язані суттєві операційні, комплаєнс (потенційні втрати та юридичні санкції через недотримання законів чи правил. – The Page) та репутаційні ризики.

Правління Укрексімбанку на позачерговому засіданні, розглянувши рекомендацію Наглядової ради, ухвалило одностайне рішення негайно звільнити Тельбізова з посади керівника департаменту банківської безпеки банку та Осипова – з посади начальника управління внутрішньої безпеки. Звільнення проведено на підставі п. 2 ч. 1 ст. 40 КЗпП, а саме – на підставі виявленої невідповідності працівника займаної посади та виконуваної роботи.

Член наглядової ради Укрексімбанку Вікторія Страхова написала у Facebook: «Сподіваюся, що і народні депутати зможуть прийняти новий КЗпП, і тоді звільнення за порушення етичних норм буде можливим і без юридичних ризиків відновлення. Справедливість і законність – не завжди збігаються поняття, і новий КЗпП допоміг би їх зблизити».

Контекст. 11 листопада двох співробітників Укрексімбанку, які нападали на журналістів «Схем» , поновили на посаді. «Отримання працівником статусу підозрюваного або обвинуваченого у кримінальному провадженні не є законною підставою для усунення їх від роботи або розірвання з ними трудових відносин», — зазначено в повідомленні банку.

Коментарі

Всі новини