Facebook Pixel

Укрексімбанк пояснив, чому повернулися до роботи відсторонені топи

Нападників на журналістів «Схем» поновили на посадах — в Укрексімбанку пояснили причини. Фото: сайт банку

Нападників на журналістів «Схем» поновили на посадах — в Укрексімбанку пояснили причини. Фото: сайт банку

У державному Укрексімбанку пояснили своє рішення про поновлення на посадах директора департаменту банківської безпеки Укрексімбанку Ігоря Тельбізова та начальника управління внутрішньої безпеки банку Олега Осіпова, які застосували силу проти журналістів програми «Схеми».

Quote«Отримання працівником статусу підозрюваного чи обвинуваченого в кримінальному провадженні не є законною підставою для усунення їх від роботи або розірвання з ними трудових відносин. З огляду на це 9 листопада 2021 року начальник управління внутрішньої безпеки Олег Осіпов і директор департаменту банківської безпеки Ігор Тельбізов повернулися до виконання своїх службових обов'язків», — вказано у повідомленні на сайті банку.

У фінустанові уточнили, що на період проведення службового розслідування їх було відсторонено від виконання обов’язків без збереження оплати праці.

Контекст. Щодо Тельбізова та Осіпова відкрито кримінальне провадження за зверненням журналістів. Дії директора департаменту банківської безпеки Ігоря Тельбізова та начальника управління внутрішньої безпеки Олега Осіпова слідство кваліфікувало за двома кримінальними статтями: 171 («Незаконне вилучення зібраних журналістом матеріалів і технічних засобів... перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності... якщо вони були вчинені службовою особою з використанням свого службового становища») та 126 («Умисне... вчинення... насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень»). Досудове розслідування кримінального провадження вже завершене, справа передана до суду, підготовче засідання призначене на 29 листопада 2021 року.

Telegram Logo

Раніше наглядова рада звільнила з посади голову правління Укрексімбанку Євгена Мецгера. Директор департаменту інформаційної політики Володимир Пікалов сам написав заяву про звільнення, яку задовольнили.

Коментарі

Всі новини