Facebook Pixel

Членів наглядової ради Ощадбанку викликали на допит

Членів наглядової ради Ощадбанку викликали на допит. Фото: УНІАН

Членів наглядової ради Ощадбанку викликали на допит. Фото: УНІАН

Як стало відомо The Page, членів наглядової ради Ощадбанку викликали на допит як свідків у поліцію в справі про зрив виборів голови правління банку. На допит запрошено Байбу Апіна, Міхаеля Вайнштейна, Хуана Енріке Переса Калота.

Як розповіло The Page джерело в МВС, головний підозрюваний у справі – один з учасників конкурсу на голову правління Геннадій Хелемський.

Справу відкрито за заявою Ощадбанку за ст. 369 Кримінального кодексу («Пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди посадовцю»).

Telegram Logo

1111.jpg
1112.jpg
1113.jpg
1111.jpg Thumb 1112.jpg Thumb 1113.jpg Thumb

Нагадаємо, що троє іноземних членів ради Ощадбанку отримали з невідомого номера на свої особисті мобільні телефони в WhatsApp повідомлення, в якому пропонувалося проголосувати за директора департаменту «Укргазбанку» Геннадія Хелемського.

У повідомленні наголошувалося на обіцянці «підтримати Ваші бізнес-ініціативи новим головою, надаючи позики, торгове фінансування з використанням пільгових умов тощо».

«Готовий приступити до практичної реалізації всього перерахованого вище. З повагою, Геннадій», – наголошувалося в ньому.

Сам Хелемський своє відношення до цього повідомлення заперечував.

Quote«Справу мали закрити, на МВС у цьому сенсі чинився тиск. Але, як бачимо, розслідування триває, і результати можуть бути найнесподіванішими. Зокрема й для самого Хелемського», — сказав співрозмовник у МВС.

Поліція має встановити обставини скоєння злочину та визначити коло винних осіб, а також підтвердити чи спростувати причетність до цих подій учасників конкурсу. За цією частиною статті передбачено штраф від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 — 68 тис. грн) або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий термін.

Коментарі

Всі новини