За 8 місяців 2019 року автовиробництво в Україні впало на 7%

У серпні українські заводи зібрали 668 автомобілів. Як порівняти з результатом за минулий рік, то випуск автотранспорту у країні збільшився на 42%, повідомив Укравтопром.

Водночас усю серпневу статистику легкових авто, як і у 2018 році, сформувало великовузлове складання автомобілів марки Skoda на заводі Єврокар. За звітний місяць на Єврокарі зібрали 553 машини — на третину більше, ніж у серпні 2018 року.

Випуск комерційних автомобілів без урахування АвтоКразу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництоі з серпня 2016 року, збільшився з одного авто до 34-х. У серпні комерційні автомобілі виготовили «Черкаський автобус» і ЗАЗ — 26 та 8 автомобілів відповідно.

Telegram Logo

Зросло також виробництво автобусів — на 45%, до 81 одиниці. Найбільше автобусів, як і минулого року, випустив «Черкаський автобус» — 35 штук. «Богдан» повідомив про 19 автобусів, Чернігівський автозавод — про 16 автобусів, Часівоярський завод — про 6, ЗАЗ — про 5.

Однак автовиробництво в Україні все ще відстає від показників минулого року. Всього з початку 2019 року в Україні випустили 4230 автотранспортних засобів, що на 7% менше, ніж за перші 8 місяців 2018 року.

Легкових автомобілів випустили 3619 штук (на 7,5% менше), комерційних — 80 штук (на 30% менше), автобусів — 531 штуку (на 3% більше).

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

У ВООЗ назвали спекуляцією розмови, які почалися про другу хвилю COVID-19

Друга хвиля пандемії COVID-19 може не наступити. Зростання числа заражених, яке спостерігається зараз в різних країнах, слід розглядати не як другу хвилю, а як другий пік.

Туреччина дозволила видавати українцям короткострокові види на проживання

Українці тепер можуть отримувати в Туреччині туристичні види на проживання. Також для українців, які проходять лікування, хочуть спростити візові вимоги.

Оновлені банкноти євро – в чому відмінність від старих

Європейський центробанк (ЄЦБ) оголосив про вихід з друку оновлених банкнот євро, на яких вперше з'явився підпис нинішнього голови банку Крістін Лагард.