Facebook Pixel

Третій поверх ТЦ «Арена Сіті» продають за 65 мільйонів гривень

Частину київського торгово-офісного центру «Арена Сіті» площею 976,3 квадратних метри виставили на аукціон. Про це свідчать дані на сайті Prozorro.Продажу.

Початкова ціна лота — 65 млн грн без ПДВ. Аукціон офіційно стартував 27 серпня о 16:57. Пропозиції від покупців будуть приймати до 20:00 29 вересня.

Сам аукціон відбудеться 30 вересня о 13:53. Розмір мінімального кроку підвищення ціни — 1% (650 тис. грн).

Telegram Logo

На продаж, відповідно лоту, виставили нежитлове приміщення за адресою Київ, вул. Велика Васильківська 5 (приміщення 16) на третьому поверсі.

Приміщення складається з двох частин: офісне кабінетне загальною площею 480 квадратних метрів і 26 автономних номерів готелю 496,3 квадратних метрів.

Цю інформацію підтвердив також голова Держмитної служби Максим Нефьодов. Він закликав бізнесменів взяти участь у конкурсі.

Quote«Може хто з олігархів або просто бізнесменів хоче побалувати себе шопінгом? Так на Pro Zorro є для вас эксклюзивчик: пафосна столична нерухомість — Арена Сіті», — написав він у Facebook.
QuoteКонтекст
  • ЗМІ повідомляли, що у квітні 2019 року Group DF Дмитра Фірташа через рік після виставлення на продаж продала частину торгово-офісного центру «Арена Сіті» бізнесмену Сергію Тігіпко.
  • Тігіпко відійшли приміщення загальною площею 14 000 квадратних метрів, торговою — 10 000 квадратних метрів. Структури Дмитра Фірташа хотіли виручити за центр близько $20 млн, але сума угоди склала близько $13-15 млн.
Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини