Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Туреччина завдала авіаударів по Сирії та Іраку

Бойова авіація Туреччини здійснила серію ударів по базах курдів у Сирії та півночі Іраку. Анкара позиціонує цю операцію як відповідь на теракт у центрі Стамбула.

Крім того, до Сирії також увійшла велика колона військової техніки збройних сил Туреччини, повідомляє CNN Türk.

У публікації йдеться про те, що Міністерство національної оборони Туреччини оголосило початок «антитерористичної повітряної операції». Турецькі силовики називають це «часом розплати» за «віроломні напади негідників». Варто зазначити, що Анкара бомбардує позиції курдів, яких визнає терористами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

"Надходить перша інформація про те, що було проведено масштабну повітряну операцію. У Туреччині відбулося два теракти. Усі погляди були прикуті до Сирії. На сьогоднішній день здійснено чотири операції: "Щит Євфрату", "Оливкова гілка", "Джерело світу" та "Джерело світу" Операція "Весняний щит", — пише видання.

Туреччина провела повітряну операцію у районах зони проведення операції на півночі Сирії. А саме Тель-Ріфат, Маранез, Дербессі, Малікі, Айн-ель-Араб, Каракок, Айн-Дагне. В Іраку авіаційні удари здійснили по районах Сінджар, Сулейманія та Кандиль.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст 13 листопада в центрі Стамбула прогримів вибух, внаслідок якого загинули 6 людей і ще 81 отримав поранення. Анкара назвала вибух на туристичній вулиці неподалік площі Таксім терористичним актом. Вранці 14 жовтня влада повідомила про затримання жінки, яка, на думку правоохоронців, залишила вибухівку на вулиці.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини