Facebook Pixel

Двоюрідного брата загиблого мера Кривого Рогу знайшли повішеним

Третя смерть у сім'ї за рік: двоюрідний брат покійного мера Кривого Рогу загинув. Scott Rodgerson/Unsplash

Третя смерть у сім'ї за рік: двоюрідний брат покійного мера Кривого Рогу загинув. Scott Rodgerson/Unsplash

Борис Павлов, двоюрідний брат покійного мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, повісився у своїй квартирі. Про це повідомляє LIGA.net із посиланням на коментар речниці поліції Дніпропетровської області Ганни Старчевської.

За словами Старчевської, до поліції звернулася цивільна дружина Павлова — вона виявила його повішеним у будинку. Зазначається, що Борис Павлов тривалий час тяжко хворів.

Контекст. Це вже третя смерть у сім'ї Павлових за останні кілька місяців: у серпні було знайдено мертвим Костянтина Павлова, а в жовтні – його брата Андрія.

Telegram Logo

15 серпня мера Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли мертвим на порозі власного будинку. Слідство розглядало три версії його смерті. На початку вересня в поліції повідомили, що версії про вбивство та інсценування самогубства Павлова спростовано. Розглядалися версії про суїцид і доведення до суїциду.

18 жовтня знайшли мертвим 42-річного брата ексмера Кривого Рогу – Андрія Павлова. Згідно з офіційним висновком судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок випадкового отруєння алкоголем.

Коментарі

Всі новини