Facebook Pixel

Це якось дуже по-дитячому: Карлсон розкритикував путіна після інтерв’ю з ним

Такер Карлсон розкритикував путіна

Такер Карлсон розкритикував путіна

Інтерв’ю Такера Карлсона з російським диктатором володимиром путіним здійняло галас у світових ЗМІ на початку лютого 2024-го. Тоді популярні медіа атакували Карлсона через надання ним майданчика для російської пропаганди.

Але вже за кілька тижнів на подкасті з вкрай відомим консервативним подкастером Лексом Фрідманом Карлсон розкритикував путіна та його поведінку під час інтерв’ю. Він заявив, що володар кремля не зміг переконати його і виглядав «нервово, як надто підготовлений студент».

Що сказав Карлсон про інтерв’ю з путіним

Quote«Мені здалося, що він нервує, і це мене дуже здивувало. Я думав, що він пішов на це, як надто підготовлений студент, і я продовжував думати: «Чому він нервує?». Я натякнув на це у своєму запитанні, і замість того, щоб відповісти на нього, він перейшов до довгого, як на мене, нудного — на кшталт хітів російської історії», — сказав Карлсон про історичну лекцію від путіна.

Такер був «абсолютно шокований цим і дуже роздратований», тому що подумав, що путін викручується: «Я поставив йому, як зазвичай, найочевидніше і найтупіше запитання: «Навіщо ви це зробили?»

Карлсон так і не зрозумів, що означає денацифікація

Лекція з історії від путіна та погляд Карлсона породили меми не тільки в українському інтернеті, але й англомовному

Лекція з історії від путіна та погляд Карлсона породили меми не тільки в українському інтернеті, але й англомовному

Під час інтерв’ю путін намагався виправдати агресію проти України проведенням «денацифікації». Карлсон зазначив, що це «найтупіша річ» і не що інше, як спроба назвати українців «злом». Він зізнався, що так і не зрозумів, що ж означає «денацифікація» України.

Щодо неонацизму Такер заявив, що в Україні є крихітний відсоток його послідовників, які, однак, не засідають в уряді і не мають жодної влади, а тому питання про денацифікацію як про головну мету війни йому взагалі не зрозуміле.

Quote«Нацизм», хоч би яким він не був, є невід’ємним поняттям німецького народу. Це був націоналістичний рух у Німеччині. Я сам антинацист. Але не існує жодного нацистського руху у 2024 році. Називати їх (українців) «нацистами», це якось дуже по-дитячому», – сказав Карлсон Фрідману.

Підсумовуючи, він знову зазначив, що не знає, чого путін сподівався досягти цим інтерв'ю.

Quote«Але я вважаю, що цей хлопець не дуже добре вміє розповідати свою історію. І я також думаю, чому... Тобто я знаю це: він був дуже ізольований під час COVID, дуже», — сказав Такер.

Консерватори США думають, що вся Україна в ЛГБТ-прапорах

Як інтерв’ю Карлсона з путіним сприйняли американські консерватори

«Щодо лекції з історії — було просто смішно. Вони кажуть, що це за набір випадкових фактів з історії? Вони взагалі не зрозуміли, що це було. Причому один друг мені зателефонував і каже: «Яно, а що це у вас був за козак часів світової війни Кальніцький?», – розповіла в інтерв’ю The Page реакцію косерваторів США на інтерв’ю путіна Яна Матвійчук. Їй довелося напружитись, щоб зрозуміти, що йшлося про Хмельницького.

Матвійчук каже, що багато серйозних консерваторів подзвонили Карлсону того ж дня і сказали: «Ти просто зрадник, бо не розумієш, що робиш».

Не оцінив історичну справку путіна не тільки Карлсон, але й більш радикальні праві американці, наприклад, антисеміт і американський націоналіст Нік Фуентес, який на початку війни вболівав за росію. Розчарування щодо очікувань стало головним відчуттям американських консерваторів різних масштабів.

Quote«Я радий, що ми змогли це побачити, тому що це показало, наскільки путін відірваний від реальності. Такер починає з простого запитання про те, якою була загроза 22 лютого. Відповідь путіна займає півгодини на всю історію росії… Якщо говорити про геополітику, то чим глибше хтось занурюється в історію, тим більше він відірваний від сучасної реальності», – сказав інший консервативний коментатор Річард Хананія.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉