Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Протестувальники захопили президентський палац на Шрі-Ланці. Президент утік

Сьогодні, 9 липня, внаслідок масових протестів у столиці Шрі-Ланки Коломбо мітингувальники увірвалися до резиденції президента країни Готабаї Раджапакси. Акаунт NewsWire у Twitter опублікував відео, на якому видно початок штурму. У мережі поширюються численні ролики, на яких ланкійці господарюють у президентському палаці.

ЗМІ повідомляють, що Раджапакса встиг залишити свою резиденцію і намагається вилетіти з країни. Деякі журналісти стверджують, що він вже перебуває за кордоном. Місцеве видання Ada Derana повідомляє, що президент з повагою поставиться до будь-якого рішення, яке ухвалять лідери політичних партій країни. Їхнє засідання відбувається на Шрі-Ланці в ці хвилини.

Протести на Шрі-Ланці тривають уже понад місяць. Країна переживає сильну економічну та політичну кризу. Острів відчуває гостру нестачу палива та продовольства. Через пандемію коронавірусу різко впали доходи від туризму і в країні вичерпалися валютні резерви. Раніше у відставку пішов уряд країни, який очолював брат президента.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

ЗМІ повідомляють, що кількість постраждалих під час сьогоднішніх протестів перевищила 30 осіб. Поліцейські застосовували проти протестувальників сльозогінний газ та водомети.

Коментарі

Всі новини