Facebook Pixel

СБУ затримала одного з організаторів псевдореферендуму 2014 року на Донеччині

СБУ: затримано одного з організаторів псевдореферендуму на Донеччині. Фото: ssu.gov.ua

СБУ: затримано одного з організаторів псевдореферендуму на Донеччині. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України затримала в Донецькій області одного з організаторів місцевого псевдореферендуму 2014 року на Донеччині. Про це повідомляється на сайті відомства.

Затриманий разом зі спільниками підбурював людей до масових заворушень і закликав зривати державні прапори й голосувати за приєднання регіону до так званої «ДНР». Задокументовано факти їхніх провокаційних дій на території Великоновосілківського району. Згодом чоловік залишив підконтрольну українській владі територію Донеччини та тривалий час переховувався від правосуддя в тимчасово окупованому Криму.

У 2017 році слідчі органів безпеки заочно повідомили йому про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та оголосили в розшук. Співробітники СБУ затримали підозрюваного, коли він повернувся в особистих справах на підконтрольну українській владі територію регіону. Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин незаконної діяльності та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини