Facebook Pixel

СБУ викрила агента російських спецслужб на Харківщині

СБУ: затримано агента спецслужб РФ, що збирав дані про військові об’єкти Харківщини. Фото: ssu.gov.ua

СБУ: затримано агента спецслужб РФ, що збирав дані про військові об’єкти Харківщини. Фото: ssu.gov.ua

Служба безпеки України викрила агента російської спецслужби, який був посадовцем міськради та збирав розвідувальну інформацію про військові об’єкти на Харківщині. Про це повідомляється на сайті відомства.

За версією слідства, завідувач сектору цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами однієї з міськрад Харківщини був завербований псевдочиновником «ДНР». Він отримав від куратора завдання збирати розвідувальну інформацію про військові об'єкти регіону, особовий склад української спецслужби та підрозділи Збройних сил України, а також про місцевих патріотично настроєних активістів. Насамперед замовників цікавили маршрути переміщення колон із військовою технікою та види озброєнь українських військових.

Співробітники СБУ встановили, що інформатор входив до агентурного апарату одного з так званих депутатів «народної ради ДНР 2-го скликання». За кураторством ФСБ РФ вони збирали розвідувальну інформацію, яку замовники використовували для проведення пропагандистських інформаційних кампаній з метою розхитування ситуації в Україні.

Telegram Logo

Наразі агента затримали та пред'явили йому підозру. Тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

Коментарі

Всі новини