Facebook Pixel

Рада відправила у відставку міністрів Уруського та Тарана

Верховна Рада звільнила з посад міністра оборони Андрія Тарана та віцепрем'єр-міністра, міністра із питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського. Звільнення Тарана підтримав 341 нардеп, за відставку Уруського проголосували 342 депутати.

Уруський подав заяву про звільнення 1 листопада. Він обіймав цю посаду з 16 липня 2020 року. Народні депутати від «Слуги народу» на засіданні фракції 1 листопада підтримали призначення чинного голови Державної митної служби Павла Рябікіна замість Уруського.

Таран подав до Апарату Верховної Ради заяву про відставку 2 листопада 2021 року. Він очолював Міністерство оборони України з 4 березня 2020 року. Члени партії «Слуга народу» на засіданні фракції підтримали рішення президента Володимира Зеленського щодо висунення кандидатури Резнікова на посаду міністра оборони замість Тарана.

Контекст. Нагадаємо, раніше Рада звільнила з посад міністрів Олексія Любченка, Романа Абрамовського та Олексія Резнікова.

Подякувати 🎉