Facebook Pixel

Нардепу Гео Леросу повідомили про ще одну підозру

Лерос отримав підозру за невиконання рішення суду. Фото: Кузьмін Олександр/УНІАН

Лерос отримав підозру за невиконання рішення суду. Фото: Кузьмін Олександр/УНІАН

Народному депутату Гео Леросу повідомлено про підозру за невиконання рішення суду, що набрало законної сили. Про це повідомляється на сайті Державного бюро розслідувань.

29 березня 2020 року нардеп на своїй сторінці у Facebook написав: «Відеодокази, як Єрмак через свого брата барижить державними посадами, впроваджує свою програму в правоохоронні структури та оборонку (привіт із Росії) і заробіток на державі». Денис Єрмак подав на Лероса до суду. Київський апеляційний суд задовольнив позов Єрмака та зобов'язав депутата спростувати свої слова. 11 серпня 2021 року рішення суду набрало законної сили та є чинним.

У ДБР заявляють, що Лерос умисно не виконав рішення суду, хоча був належним чином з ним ознайомлений і мав для цього реальні можливості. Тепер нардепу загрожує до 3 років позбавлення волі за ч. 1 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення).

Telegram Logo

Лерос натомість заявив, що його апеляція на це рішення наразі прийнята в касації.

Quote«Більше того, слідчими не було доведено, що я не виконав рішення суду! Ви ж пам’ятаєте, як на відео Денис Єрмак торгував від імені брата державними посадами. За те, що я не спростував цей факт, який всі бачили на власні очі, вони мене теж хочуть посадити? Ще раз повторюю, навіть цей факт є не доведеним, а жодного повідомлення про спростування я не отримував від державних органів!», — додав нардеп.

Контекст. Торік Гео Лерос розмістив у Facebook відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака Дениса проводить переговори щодо працевлаштування неназваних осіб на посади в органах влади. На відеозаписах вказано час і дати зйомки: 20 серпня, 16 і 23 вересня, 3 жовтня 2019 року.

Коментарі

Всі новини