Facebook Pixel

Імпічмент Зеленському та перевибори Ради: чого вимагають мітингувальники на Майдані

На Майдані відбувається акція протесту. Фото: PG

На Майдані відбувається акція протесту. Фото: PG

У Києві на Майдані Незалежності зібрався багатотисячний мітинг. Його організаторами виступили громадське об’єднання «Рух опору капітуляції», партії «Демократична сокира» та «Національний корпус». На місці події побувало й The Page.

Декілька тисяч українців вийшли протестувати проти політики Зеленського. Фото: PG

Декілька тисяч українців вийшли протестувати проти політики Зеленського. Фото: PG

На сцені виступали голова партії «Голос» Кіра Рудик, журналіст Юрій Бутусов, ексголова РНБО Олександр Турчинов і голова партії «Демсокира» Юрій Гудименко. Саме він і зачитав меморандум і вимоги акції протесту:

  • повне перезавантаження влади та всебічне розслідування її злочинів;
  • звільнення Андрія Єрмака, Руслана Демченка та інших агентів РФ;
  • перевибори Верховної Ради;
  • відставка президента Володимира Зеленського.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Гудименко анонсував створення координаційної ради всіх державних та опозиційних сил та оголосив про безстрокову кампанію за повне перезавантаження влади.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Промовці наголосили, що акцію анонсували ще до того, як президент оголосив про ймовірний державний переворот 1-2 грудня, та уточнили, що після заяви Зеленського про прямі переговори з Володимиром Путіним вийшли захистити Україну від капітуляції.

Правоохоронці перекрили центр Києва через мітинг. Фото: PG

Правоохоронці перекрили центр Києва через мітинг. Фото: PG

Після виступу на Майдані Незалежності, що тривав понад годину, колона мітингувальників рушила до Офісу президента на вулиці Банковій.

Зранку в урядовому кварталі столиці була зосереджена рекордна кількість правоохоронців. Поліція стоїть на вході до Офісу президента, всі вулиці перекриті для руху автомобілів.

Уже під Офісом президента мітингувальники оголосили про основну мету заходу — імпічмент Зеленському. Люди скандують: «Зелю, — геть!»

Організатори акції звернули увагу, що не планують псувати майно держави, та, якщо помітять, що хтось з учасників буде робити щось подібне, його зупинять. Також присутнім запропонували кинути копійки перед дверима Офісу президента.

Поліція не заважала підходити до Офісу, але основна частина мітингувальників проходила повз головний вхід і рухалася далі урядовим кварталом. Наступна зупинка — біля Верховної Ради. Колона розтягнулася на кількасот метрів, і люди продовжують прибувати на вулицю Грушевського.

Кількатисячна колона активістів рушила до Кабінету Міністрів України. Поряд зі стадіоном «Динамо» мітингувальники зупинилися та вшанували Небесну Сотню хвилиною мовчання.

Організатори акції з партії «Демократична сокира» оголосили про наступні акції вже найближчим часом. Мітинг закінчився о 22 годині, його завершили виконанням гімну України.

Коментарі

Всі новини