Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нас 65 мільйонів»: Зеленський вніс до Ради обіцяний законопроєкт про множинне громадянство

Множинне громадянство. Зеленський вніс у Раду проєкт закону. Фото: ОП

Множинне громадянство. Зеленський вніс у Раду проєкт закону. Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський оголосив про внесення до Верховної Ради законопроєкту про множинне громадянство. Про це глава держави заявив під час звернення до нардепів, яке транслював телеканал «Рада».

«Важливим складником нашої міжнародної політики є підтримка світового українства. Я знаю, наскільки важливим для українців, що мешкають у США, Канаді, ЄС, є питання множинного громадянства. Сьогодні я вношу відповідний законопроєкт на розгляд парламенту. Нас 65 мільйонів».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України


Він наголосив, що завдяки цьому українці в усьому світі відчуватимуть себе не діаспорою чи особами українського походження, а людьми «українського громадянства».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Відповідно до статті 4 Конституції, в Україні є єдине громадянство. Статтею 2 закону «Про громадянство України» передбачено: якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави, то в правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то в правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Водночас, відповідно до пункту 1 статті 19 закону про громадянство, добровільне набуття громадянином України підданства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття, є підставою для втрати українського громадянства.

У вересні, перебуваючи в США, Зеленський пообіцяв українській громаді Нью-Йорка «обов’язково реалізувати ідею подвійного громадянства, зокрема для українців Америки».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини