Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Бучі виявили останки ще двох закатованих окупантами українців

Звірства в Бучі: знайдено 1348 вбитих у місті громадян. Фото: Telegram / Андрій Нєбитов

Звірства в Бучі: знайдено 1348 вбитих у місті громадян. Фото: Telegram / Андрій Нєбитов

У багатостраждальній Бучі під Києвом, яку було звільнено від російських загарбників 31 березня, і далі знаходять тіла закатованих українців. У Головному управлінні Нацполіції в Київській області повідомили про виявлені рештки щонайменше двох людей в одному з гаражів у місті.

Quote«Під час відпрацювання в гаражному боксі виявили кістки спалених людей. Приміщення гаража також повністю вигоріло. За свідченнями місцевих жителів, під час ворожої окупації російські військові вбили тут кількох мирних осіб», — уточнив очільник ГУ Нацполіції в області Андрій Нєбитов.

За його даними, на місці злочину було виявлено 2 ланцюжки, хрестик, шестикутну зірку, шпильку та 3 ключі на металевому тримачі.

bucha3.jpg
bucha2.jpg
buchi1.jpg
bucha4.jpg
bucha3.jpg Thumb bucha2.jpg Thumb buchi1.jpg Thumb bucha4.jpg Thumb
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У поліції просять осіб, які знають, кому могли б належати зазначені речі, телефонувати на 102.

Контекст. Про звільнення Бучі від російських загарбників мер міста Анатолій Федорук повідомив 31 березня. Населений пункт перебував під контролем росіян із початку березня. 24 березня місто отримало статус міста-героя України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Станом на 1 серпня 2022 року, за даним Нацполіції, у Київській області було виявлено 1 348 тіл мирних жителів, убитих російськими загарбниками під час окупації. Зниклими безвісти вважаються приблизно 300 осіб.

Коментарі

Всі новини