Facebook Pixel

Міністр економіки Петрашко за крок від звільнення: у чому його звинуватили нардепи

Ігор Петрашко. Фото: УНІАН

Ігор Петрашко. Фото: УНІАН

16 народних депутатів виступили ініціаторами проєкту постанови №4233, у якій йдеться про звільнення міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка. Документ уже зареєстрували у Верховній Раді.

Авторами документу, зокрема, є нардепи Павло Халімон, Максим Гузенко, Андрій Богданець, Тетяна Грищенко, Олександр Салійчук, Олександр Аліксійчук, Степан Чернявський, Артем Нагаєвський і Володимир Тимофійчук ( «Слуга народу»); Вадим Івченко та Олег Мейдич («Батьківщина»), Сергій Рудик та Ігор Колихаєв («За майбутнє»), а також Федір Христенко («Опозиційна платформа — За життя»), Ярослав Железняк («Голос») і Василь Петьовка («Довіра»).

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що його ухвалення обгрунтовується незадовільною діяльністю Петрашка. За даними нардепів, за час роботи міністра на своїй посаді стан і головні показники економіки погіршилися. Це стосується насамперед промислового виробництва, а також «катастрофічно» низьких темпів створення нових робочих місць і зростання безробіття в Україні.

Telegram Logo
Quote«Під керівництвом Петрашка міністерство виявилося бездіяльним у здійсненні заходів державної політики щодо підтримки постраждалих від несприятливих кліматичних умов вітчизняних виробників сільськогосподарської продукції», — додали нардепи.

Контекст. 17 березня Верховна Рада 243 голосами проголосувала за призначення Ігоря Петрашка міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Коментарі

Всі новини