Facebook Pixel

Zoom придбав блокчейн-стартап для покращення безпеки

Сервіс відеоконференцій Zoom придбав блокчейн-стартап Keybase, який займається розробкою наскрізного шифрування. Угоду було укладено в рамках реалізації 90-денного плану з усунення проблем з безпекою. За дев'ять років існування компанії це перше поглинання, проте умови угоди не розголошуються.

Впровадження технологій Keybase дозволить користувачам платної версії під час дзвінка обирати опцію наскрізного шифрування, що покращить рівень конфіденційності. Крім того, у компанії не буде доступу до змісту дзвінка, оскільки ключі шифрування знаходитимуться не на серверах Zoom, передає CNBC.

Однак на впровадження технології знадобиться певний час. Розробки Keybase застосовуються експертами з безпеки та криптографії, тому для використання в Zoom їх доведеться спростити.

Контекст. Під час пандемії COVID-19 в Zoom було зафіксовано рекордну кількість користувачів, оскільки люди переходили в онлайн – від робочих зустрічей до занять і відпочинку. Кількість щоденних користувачів Zoom збільшилася з 10 млн осіб у грудні 2019 року до приблизно 200 млн осіб у березні 2020-го.

Більш широке охоплення спричинило зловживання з боку зловмисників. Коли ФБР попередило компанію про це явище, Zoom була змушена перервати заняття початкової школи, робочі зустрічі та інші конфіденційні збори. Компанії також було пред'явлено претензії в судовому порядку.

Zoom оголосила, що вибрала Oracle в якості провайдера своєї хмарної інфраструктури. Компанія тепер використовуватиме сервіси Oracle Cloud Infrastructure.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉