Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна втратила Білогорівку та Золотарівку на Луганщині – Гайдай

Золотарівка та Білогорівка перейшли під контроль окупантів. Фото: Telegram / Сергій Гайдай

Золотарівка та Білогорівка перейшли під контроль окупантів. Фото: Telegram / Сергій Гайдай

За даними очільника Луганської ОВА Сергій Гайдая, ворожі сили форсували річку Сіверський Донець і захопили під свій контроль населені пункти Золотарівка та Білогорівка.

Quote«Окупанти закріпилися в Лисичанську. Їм вдалося форсувати річку Сіверський Донець, щоб на п'ятий місяць війни захопити Білогорівку. Під контролем росіян уже й Золотарівка», — зазначив він у своєму телеграм-каналі.

У ранковому зведенні щодо ситуації в області Гайдай наголосив, що бої поблизу вже окупованої Білогорівки тривають. Він додав, що українське військо продовжує оборону «невеличкої частини Луганщини», аби наші захисники мали змогу та час на будівництво захисних редутів.

За даними Луганської ОВА, наразі в тимчасово окупованому Сєвєродонецьку перебувають приблизно 8 тис. людей, у Лисичанську – понад 10 тис.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: 3 липня російська армія остаточно закріпилася в Лисичанську.

Президент Володимир Зеленський напередодні заявив, що росіяни можуть захопити всю Луганщину в її адміністративних межах.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Такі ризики є, що Луганська область буде вся окупована. Вони зрозумілі нам. Але потрібно розуміти, що ситуація може змінюватися щоденно», — сказав глава держави.

Коментарі

Всі новини