ЗМІ: ДТЕК Ахметова заборгував державі 545 млн грн. У холдингу це заперечують

За даними джерел програми «Наші Гроші» в урядових структурах, компанії групи ДТЕК Ріната Ахметова наприкінці 2019 року перестали платити держкомпанії «Укренерго» за передачу електроенергії та до 10 січня накопичили борг у розмірі 545 млн грн.

У пресслужбі ДТЕК цю інформацію спростували і пояснили борг експортно-імпортними операціями, пише liga.net.

Як повідомили «Наші Гроші», найбільшу частину зазначеного боргу (363 млн грн) накопичила «Д. Трейдінг», яка перестала платити за транспортування електроенергії ще в листопаді. Майже 120 млн грн з жовтня заборгувала «ДТЕК-Західенерго», ще 63 млн грн боргу має «ДТЕК Павлоградвугілля».

Telegram Logo

За даними журналістів, борг холдингу Ахметова складає половину всіх боргів перед «Укренерго» (загалом понад тисячу підприємств заборгували держкомпанії 1,33 млрд грн).

Quote«Жоден експортер електроенергії в Україні не оплачує послуги з передачі. Такі платежі, у відповідності до європейського законодавства, вважаються додатковим митом, що не відповідає умовам угоди про асоціацію України з ЄС», — повідомили щодо цього у ДТЕК.

Також у компанії Ахметова заявили, що розглядають можливість подачі позову проти видання «Наші Гроші», яке, на думку компанії, «систематично оприлюднює неправдиву інформацію про «Д. Трейдінг».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини