«Жодного кума або військового друга я не призначив»: Зеленський розповів про своїх людей на високих посадах

Кадр з трансляції

Кадр з трансляції

Президент України Володимир Зеленський розповів про людей, яких призначив на високі державні посади, відповідаючи на запитання, чи не є вони його кумами.

Відповідь президента пролунала на пресконференції, яка проходить біля Маріїнського палацу в Києві і транслюється онлайн, зокрема на ютуб-каналі Офісу президента України.

«Жодного кума або військового друга я не призначив», — заявив Зеленський.

За його словами, з Іриною Венедиктовою, яка стала генпрокурором, він познайомився лише під час виборчої кампанії. «До цього не знав», — зауважив Зеленський.

Щодо глави свого Офісу Андрія Єрмака Зеленський сказав, що він йому не кум.

«Хто такий пан Єрмак? У нього немає досвіду як кінопродюсера. Хай вибачить мені пан Єрмак. Він був досвідченим юристом. Міжнародне право – це освіта Єрмака. Єрмак не мій кум. Я йому довіряю», — заявив президент.

Водночас Зеленський закликав усіх допомогти йому з кадрами, оскільки, за його словами, в нього з цим великі проблеми.

«Якщо у вас є такі кадри (на посаду генпрокурора. — Ред.), дайте мені!.. Я не можу знайти зараз гарного міністра культури... Я не можу знайти багато людей, які були б і професіоналами, і чистими», — підкреслив президент України.

Щодо своїх помічників Зеленський заявив, що їх у нього «аж два».

«У мене аж два помічники! Один з них Сергій Шефір, якому я довіряю», — зазначив президент.

Зеленський прокоментував і призначення на посаду прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

«Мені здається, що Шмигаль і професійний, і чистий. Я його не знав до призначення», — зазначив він.

Контекст. До виборів Зеленський критикував п'ятого президента Петра Порошенка за призначення кумів і товаришів по службі на вищі посади в державі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.